خانه >> آموزشگاه >> آموزش وردپرس >> تغییر لوگوی صفحه ورود به وردپرس

تغییر لوگوی صفحه ورود به وردپرس

امروز بری شما آموزشی برای تغییر لوگوی صفحه ورود به وردپرس و زیباسازی صفحه ی ورود را آماده کرده ایم که میتوانید با استفاده از این آموزش به آسانی صفحه ورود وردپرس را زیباسازی کنید.

تغییر لوگوی صفحه ورد به وردپرس

تغییر لوگوی ورود به وردپرس

 

همانطور که میدانید سیستم مدیریت محتوای وردپرس قابلیت های زیادی برای شخصی سازی را دارد و شما میتوانید به دلخواه تغییراتی را بدون هیچ مشکل و محدودیتی در وردپرس اعمال کنید . در این میان میتوانید هم از افزونه های بیشماری که برای انجام این تغییرات ساخته شده اند استفاده کنید و هم میتوانید از کد هایی که برای انجام این اعمال نوشته شده اند استفاده کنید .

امروز ما برای شما کدی را که برای تغییر لوگوی صفحه ورود به ورپرس را میتوانید باهاش تغییر دهید را آماده کرده ایم. استفاده از افزونه ها برای انجام تغییرات و سفارشی سازی در وردپرس باعث افت سرعت سایت وردپرسی شما می شود به این خاطر ما برای شما استفاده از این کد ها را برای سفارشی سازی پیشنهاد می دهیم.

ابتد از سایت خود بک آپ تهیه نمایید تا در صورت به وجود آمدن مشکل در هنگام استفاده از این کد بتوانید سایت خود را به حالت اولیه بازگردانید.پس از تهیه نسخه پیشتبان به هاست خود مراجعه کنید و فایل functions.php را باز نمایید و کد زیر را به این فایل اضافه کنید.

<?php
function my_custom_login_logo() {
    echo '
<style type="text/css">
        h1 a { background-image:url('.get_bloginfo('template_directory').'/images/custom-login-logo.gif) !important; }
    </style>
';
}
add_action('login_head', 'my_custom_login_logo');
?>

 

حال برای اینکه لوگوی مورد نظر شما در صفحه ورود به وردپرس نمایش داده شود باید فایل لوگوی مورد نظر خود را در فولدر images آپلود نمایید و بجای  custom-login-logo.gif در کد بالا, اسم عکس لوگوتون را قرار دهید

موفق باشید

درباره ی بهنام باقری

بهنام باقری هستم دانشجو رشته مهندسی تکنولوژی برق قدرت . پنج سال میباشد که به صورت تخصصی در زمینه طراحی وب و برنامه نویسی به صورت تخصصی فعالیت میکنم و هم اکنون در شرکت ایرانی طرح فعال میباشم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت تشخیص انسان از ربات معادله زیر را حل کنید *