لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران قالب وردپرس قالب وردپرس قالب جوملا افزونه تجاری جوملا افزونه تجاری وردپرس
خانه >> شرایط و قوانین

شرایط و قوانین

خرید محصولات ایرانی تم به منزله رعایت تمامی قوانین ایرانی تم میباشد:

۱حفظ حقوق فارسی ساز و کپی رایت ایرانی تم : خریدار متعهد می شود حق کپی رایت ایرانی تم را به عنوان فارسی ساز قالب و افزونه ها رعایت نماید که حفظ کپی رایت در فوتر سایت شرط لازم و ضروری جهت پشتیبانی مادام العمر مشتری توسط ایرانی تم است. در غیر این صورت بعد از گذشت سی روز هیچ گونه پشتیبانی به خریدار صورت نخواهد گرفت.

۲ – عدم دستکاری کد ها در قالب و افزونه ها : خریدار متعهد می شود بعد از خرید و دریافت قالب و افزونه ها ، تحت هیچ شرایطی حق دستکاری کد های قالب و افزونه هارا دار نمیباشد و در غیر این صورت پشتیبانی رایگان متوقف خواهد گردید ( بدلیل بروز مشکلات و بهم ریختگی قالب )

۳ – بروز رسانی محصولات : بروز رسانی تمامی محصولات رایگان بوده و خریدار میتواند بروزرسانی را از طریق بخش دانلود ها در پنل کاربری خود دریافت نماید. توجه نمایید که گاهی برخی از محصولات توسط طراحشون کنار گذاشته شده و دیگر بروز رسانی نمیشوند در صورت وجود چنین مواردی ایرانی تم نیز فروش و بروز رسانی آن محصول را متوقف خواهد کرد . ایرانی تم هیچ مسئولیتی را در چنین مواردی بر عهده ندارد.

۴ – محدوده فنی پشتیبانی : پشیبانی محصولات مختص رفع ایرادات موجود در قالب ها و افزونه ها میباشد نه مشکلات و ارور های وردپرس .

۵ – نصب رایگان قالب ها : فقط محصولات تجاری که از فروشگاه ایرانی تم خریداری میکنید به صورت رایگان نصب خوهند شد و این مورد شامل محصولات رایگان نمیباشد و درصورت درخواست مشتری جهت نصب محصول رایگان هزینه نصب دریافت میگردد . همچنین نصب برروی وردپرس خام انجام میگیرد و نه برروی سایت هایی که دارای مطالب و محصولات میباشد(برای این مورد نیز هزینه دریافت میگردد)

۶ – نحوه ارائه پشتیبانی : پشتیبانی فقط در قسمت دیدگاه صفحه مختص هرمحصول انجام میگیرد . مدت زمان پاسخ گویی از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۰ میباشد . (پشتیبانی به صورت تلفنی انجام نمیگرد و از طریق تلفن صرفا به سوالات قبل از خرید پاسخ داده خواهد شد).

۷ – محدودیت استفاده از قالب ها : استفاده از قالب های تجاری برروی یک دومین مجاز میباشد( تمامی محصولات ارائه شده در ایرانی تم کد باز بوده و شما می توانید برروی نامحدود دومین استفاده کنید اما فقط یک دومین از سوی ایرانی تم پشتیبانی خواهد شد ) برای پشتیبانی از دومین دیگر باید ۵۰% از هزینه قالب پرداخت گردد تا پشتیبانی برای دومین دیگر صورت پذیرد.

۸ – محصولات رایگان : پشتیبانی محصولات رایگان نیز در بخش دیدگاه صفحه مختص هر محصول انجام خواهد گرفت و طبق بند ۵ موجود در این صفحه نصب رایگان شامل محصولات رایگان نمیباشد.

۹ – افرادی که محصولات موجود در فروشگاه ایرانی تم را از مارکت های دیگر و یا به هر طریقی دریافت کرده باشند شامل پشتیبانی نبوده و بروزرسانی محصولات را دریافت نخواهند کرد.

 

*این صفحه به مرور زمان بروز رسانی خواهد شد و تغییرات انجام گرفته از طریق ایمیل به مشتریان گرامی اطلاع رسانی خواهد گردید.