خانه >> شرایط و قوانین

شرایط و قوانین

خرید محصولات ایرانی تم به منزله رعایت تمامی قوانین ایرانی تم میباشد:

1حفظ حقوق فارسی ساز و کپی رایت ایرانی تم : خریدار متعهد می شود حق کپی رایت ایرانی تم را به عنوان فارسی ساز قالب و افزونه ها رعایت نماید که حفظ کپی رایت در فوتر سایت شرط لازم و ضروری جهت پشتیبانی مادام العمر مشتری توسط ایرانی تم است. در غیر این صورت بعد از گذشت سی روز هیچ گونه پشتیبانی به خریدار صورت نخواهد گرفت.

2 – عدم دستکاری کد ها در قالب و افزونه ها : خریدار متعهد می شود بعد از خرید و دریافت قالب و افزونه ها ، تحت هیچ شرایطی حق دستکاری کد های قالب و افزونه هارا دار نمیباشد و در غیر این صورت پشتیبانی رایگان متوقف خواهد گردید ( بدلیل بروز مشکلات و بهم ریختگی قالب )

3 – بروز رسانی محصولات : بروز رسانی تمامی محصولات رایگان بوده و خریدار میتواند بروزرسانی را از طریق بخش دانلود ها در پنل کاربری خود دریافت نماید. توجه نمایید که گاهی برخی از محصولات توسط طراحشون کنار گذاشته شده و دیگر بروز رسانی نمیشوند در صورت وجود چنین مواردی ایرانی تم نیز فروش و بروز رسانی آن محصول را متوقف خواهد کرد . ایرانی تم هیچ مسئولیتی را در چنین مواردی بر عهده ندارد.

4 – محدوده فنی پشتیبانی : پشیبانی محصولات مختص رفع ایرادات موجود در قالب ها و افزونه ها میباشد نه مشکلات و ارور های وردپرس .

5 – نصب رایگان قالب ها : فقط محصولات تجاری که از فروشگاه ایرانی تم خریداری میکنید به صورت رایگان نصب خوهند شد و این مورد شامل محصولات رایگان نمیباشد و درصورت درخواست مشتری جهت نصب محصول رایگان هزینه نصب دریافت میگردد . همچنین نصب برروی وردپرس خام انجام میگیرد و نه برروی سایت هایی که دارای مطالب و محصولات میباشد(برای این مورد نیز هزینه دریافت میگردد)

6 – نحوه ارائه پشتیبانی : پشتیبانی فقط در قسمت دیدگاه صفحه مختص هرمحصول انجام میگیرد . مدت زمان پاسخ گویی از ساعت 8 صبح تا ساعت 20 میباشد . (پشتیبانی به صورت تلفنی انجام نمیگرد و از طریق تلفن صرفا به سوالات قبل از خرید پاسخ داده خواهد شد).

7 – محدودیت استفاده از قالب ها : استفاده از قالب های تجاری برروی یک دومین مجاز میباشد( تمامی محصولات ارائه شده در ایرانی تم کد باز بوده و شما می توانید برروی نامحدود دومین استفاده کنید اما فقط یک دومین از سوی ایرانی تم پشتیبانی خواهد شد ) برای پشتیبانی از دومین دیگر باید 50% از هزینه قالب پرداخت گردد تا پشتیبانی برای دومین دیگر صورت پذیرد.

8 – محصولات رایگان : پشتیبانی محصولات رایگان نیز در بخش دیدگاه صفحه مختص هر محصول انجام خواهد گرفت و طبق بند 5 موجود در این صفحه نصب رایگان شامل محصولات رایگان نمیباشد.

9 – افرادی که محصولات موجود در فروشگاه ایرانی تم را از مارکت های دیگر و یا به هر طریقی دریافت کرده باشند شامل پشتیبانی نبوده و بروزرسانی محصولات را دریافت نخواهند کرد.

 

*این صفحه به مرور زمان بروز رسانی خواهد شد و تغییرات انجام گرفته از طریق ایمیل به مشتریان گرامی اطلاع رسانی خواهد گردید.

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

عضویت در کانال تلگرام ایرانی تم