کانفیگ امنیتی وب سایت وردپرسی

 

 

بدون شک هر سایتی قبل از هرچیز احتیاج به امنیت دارد، امنیت امروزه یکی از مهم ترین مقوله های موجود در دنیای اینترنت می باشد ، به خصوص در سال های اخیر حمله های سایبری به سایت های مختلف به شدت زیاد شده است و همین موضوع باعث شده است که تمام صاحبان وب سایت به یکی از اولین نکاتی که توجه داشته باشند، کانفیک امنیتی وب سایت باشد.

تیم متخصص ایرانی تم  برای تمام وب سایت های وردپرسی کانفیگ امنیتی بسیار مناسبی را تهیه کرده است که تمام وردپرسی های عزیز می توانند با کمترین هزینه وب سایت خود را در بالاترین حد امنیت قرار بدهند.

به هیچ عنوان و در هیچ شرایطی نمی توان گفت که امنیت به صورت 100 درصدی می باشد . اما ما می توانیم با رعایت نمودن بسیاری از موارد ابتدایی و بسیاری از موارد حرفه ای همواره امنیت سایت خود را روز به روز به 100 درصد نزدیک کنیم . 

 

هزینه کانفیگ امنیتی وردپرس ۷۰٫۰۰۰ تومان تنها یکبار می باشد.

 

بسیاری از دوستان عزیز همواره سوال میپرسند که آیا پس از این کانفیگ امنیتی عدم هک شدن سایت من را تضمین میکنید ؟

ایرانی تم یا هر تیم حرفه ای و فعال در زمینه وردپرس و امنیت وردپرس به هیچ عنوان به این سوال پاسخی مثبت نخواهند داد . چرا که در هیچ کجای جهان امنیت 100 درصد نمی باشد .  چراکه تنها امنیت مربوط به وردپرس نمی باشد و باید هاست شما نیز موارد امنیتی را رعایت کرده باشد . اما ما در این پکیج فوق حرفه ای که ارائه میدهیم امنیت شما را تا 99.9 درصد تضمین خواهیم کرد.

آيا تنها خریدران محصولات شما میتوانند سفارش کانفیگ امنیتی وردپرس دهند ؟

خیر ! محصولاتی که در ایرانی تم ارائه می شود همواره پیش از ارائه از نظر امنیتی توسط ما به صورت کامل بررسی می شوند و بدون داشتن هیچ گونه مورد امنیتی در اختیار مشتریان قرار داده می شوند . اما دوستانی که به امنیت سایت خود و کاربران خود اهمیت بیشتری میدهند می توانند از این خدمت ایرانی تم بهره ببرند.

در این کانفیگ امنیتی وردپرس چه مواردی رعایت خواهد شد ؟

ما در ایرانی تم برای این خدمت ارائه شده چک لیستی از مهمترین موارد و ضعف های امنیتی وردپرس را آماده کرده ایم و پس از ثبت سفارش توسط شما تمامی موارد موجود در این لیست را برروی سایت شما اعمال خواهیم کرد و در نهایت پس از اتمام این لیست را به همراه موارد اجرا شده در اختیار شما قرار خواهیم داد.

مدت زمان کانفیگ امنیتی چقدر می باشد ؟

پس از ثبت سفارش توسط شما ما ابتدا با  شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی های اولیه را جهت دسترسی به سایت شما توسط پشتیبانان ما را ارائه خواهیم داد و سپس مواردی را به اطلاع شما خواهیم رساند و در نهایت شروع به کانفیگ امنیتی سایت شما خواهیم نمود . این کانفیگ امنیتی از 12 ساعت تا 48 ساعت زمان بر خواهد بود .

آیا بعد از اتمام کانفیگ امنیتی پشتیبانی ارائه خواهد شد ؟

بله ! شما به مدت 6 ماه پس از ثبت سفارش همواره پشتیبانی های مورد نیاز را از ایرانی تم دریافت خواهید کرد و به صورت 24 ساعته میتوانید پاسخ سوالات امنیتی خود را از ایرانی تم دریافت کنید.

برای سفارش و مشاوره قبل از خرید می توانید از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید. ما با شما تماس خواهیم گرفت تا راهنمایی های اولیه را در اختیار شما قرار دهیم.

 

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

 

 

اطلاعیه مهم در رابطه با انتقال وب سایت و تغییر شرایط بروزرسانی محصولات و پشتیبانی رد کردن