به ایرانی تم خوش آمدید

ایرانی تم یکی از سایت های ارائه دهنده قالب وردپرس ، قالب جوملا ، افزونه وردپرس ، افزونه جوملا و قالب Html در ایران می باشد . ایرانی تم یکی دیگر از واحد های زیر مجموعه شرکت طراحان عصر تجارت ایرانیان ( ایرانی طرح ) می باشد که در پاییز سال 1395 تاسیس شد . باتوجه به رشد چشم گیر ایرانی تم در یک سال گذشته هم اکنون این مرکز ارائه محصولات وردپرس و جوملا در حال بروزرسانی گسترده ای برای دومین سال فعالیت خود می باشد که به زودی شاهد بروزرسانی های بزرگی در ایرانی تم خواهید بود . یکی دیگر از زمینه های فعالیت ایرانی تم تولید و ارائه آموزش های مرتبط با سیستم مدیریت محتواهای وردپرس و جوملا می باشد . شما می توانید با مراجعه به آموزشگاه ایرانی تم تمامی آموزش های وردپرس و جوملا را مشاهده و راهکارهای مناسبی را برای حل مشکلات خود در پیدا کنید .

پرسش و پاسخ ایرانی تم

سلام وقت بخیر

شاید داشتید توی سایت ایرانی تم گشت می زدید و متوجه این شدید که همه نظرات و همه مطالب سایت تغییر کرده اند . پس خوب متوجه شدید چون همینطور بوده و ما سیاست فروش محصولات را تغییر داده ایم تا شما کاربران عزیز نیاز نداشته باشید برای خرید یک محصول ۱۰ صفحه را باز کنید. از این پس میتوانید با باز کردن صفحه یک محصول همانجا دکمه افزودن به سبد خرید را زده و خرید را ادامه دهید و نیازی به رفتن به صفحات دیگر نیست.

البته ناگفته نماند که امکانات جالبی به سایت اضافه شده که به مرور زمان می توانید از آنها استفاده کنید و پیشنهاد می کنیم همه سایت را یکبار مرور کرده و متوجه این تغییرات گسترده شوید. 

اما همونطور که متوجه شدید بدلیل اینکه تمامی مطالب حذف شدند و مستقیم به فروشگاه منتقل شدند ، نظرات شما عزیزان نیز پاک شده است.

ما دوست نداشتیم این همه نظراتی که شما عزیزان برای ما زحمت ارسالشان را کشیده بودید را ازدست بدهیم. اما ناچار بودیم و مجددا ازهمه عزیزان عذرخواهی می کنیم.

شما می توانید از این به بعد تمامی سوالات ، پیشنهادات ، انتقادات و … را از فرم نظرات این صفحه برای ما ارسال کنید.

 

[box type=”info” align=”alignright” class=”” width=””]اگر افزونه یا قالبی را نیاز دارید برای ما از طریق فرم زیر ارسال کنید تا برای شما آماده کنیم. یا برای رفع مشکل و گزارش آپدیت های جدید افزونه ها و قالب ها که ما فراموش کرده ایم می توانید از این صفحه و فرم زیر استفاده کنید.  [/box]

همچنین هر امکاناتی که به نظرتان می تواند برای ایرانی تم مؤثر واقع شود را از همین صفحه ارسال کنید تا ما امکانات سایت را افزایش دهیم.

 

نظرات شما باعث افتخار ماست.

 

قالب ووکامرس