به ایرانی تم خوش آمدید

ایرانی تم یکی از سایت های ارائه دهنده قالب وردپرس ، قالب جوملا ، افزونه وردپرس ، افزونه جوملا و قالب Html در ایران می باشد . ایرانی تم یکی دیگر از واحد های زیر مجموعه شرکت طراحان عصر تجارت ایرانیان ( ایرانی طرح ) می باشد که در پاییز سال 1395 تاسیس شد . باتوجه به رشد چشم گیر ایرانی تم در یک سال گذشته هم اکنون این مرکز ارائه محصولات وردپرس و جوملا در حال بروزرسانی گسترده ای برای دومین سال فعالیت خود می باشد که به زودی شاهد بروزرسانی های بزرگی در ایرانی تم خواهید بود . یکی دیگر از زمینه های فعالیت ایرانی تم تولید و ارائه آموزش های مرتبط با سیستم مدیریت محتواهای وردپرس و جوملا می باشد . شما می توانید با مراجعه به آموزشگاه ایرانی تم تمامی آموزش های وردپرس و جوملا را مشاهده و راهکارهای مناسبی را برای حل مشکلات خود در پیدا کنید .

ارسال اتوماتیک مطالب به ایمیل کاربران عضو

وقت بخیر

ارسال اتوماتیک مطالب به ایمیل کاربران عضو

 

دوست دارید هنگامی که مطلبی ارسال میکنید تمام کاربران سایتتان از وجود آن مطلع شوند ؟ شاید خیلی ها با دیدن این جمله یاد feedburner بیفتند اما میخوام عرض کنم که این دفعه ارسال مطالب به ایمیل کاربران عضو شده خود سایت وردپرسی تان است.

البته این روش برای چندین نسخه قبل وردپرس می باشد و برای نسخه جدید تست نشده است. اما میتوانید تست نمایید و به احتمال زیاد نیز جواب خواهد داد!

 

برای یادگیری این کار امروز رو با ما باشید …

 

برای این کار کد زیر را به فایل functions.php قالب خود اضافه کنید:

 

 

function email_members($post_ID) {
global $wpdb;
$usersarray = $wpdb->get_results(“SELECT user_email FROM $wpdb->users;”);
$users = implode(“,”, $usersarray);
mail($users, “New WordPress recipe online!”, ‘A new recipe have been published on http://www.iranitheme.ir’);
return $post_ID;
}

add_action(‘publish_post’, ’email_members’);

 

با قراردادن این قطعه کد در فایل فانکشن خود مطالب خود را به کاربران عضو شده خود ارسال فرمایید.ممکن است این کد با قالب شما سازگار نباشد . بنابراین ابتدا یک بکاپ گرفته و سپس اقدام به اضافه کردن کدها نمایید.

 

موفق باشید.

مطالب مرتبط

نظرات شما

قالب ووکامرس