به ایرانی تم خوش آمدید

ایرانی تم یکی از سایت های ارائه دهنده قالب وردپرس ، قالب جوملا ، افزونه وردپرس ، افزونه جوملا و قالب Html در ایران می باشد . ایرانی تم یکی دیگر از واحد های زیر مجموعه شرکت طراحان عصر تجارت ایرانیان ( ایرانی طرح ) می باشد که در پاییز سال 1395 تاسیس شد . باتوجه به رشد چشم گیر ایرانی تم در یک سال گذشته هم اکنون این مرکز ارائه محصولات وردپرس و جوملا در حال بروزرسانی گسترده ای برای دومین سال فعالیت خود می باشد که به زودی شاهد بروزرسانی های بزرگی در ایرانی تم خواهید بود . یکی دیگر از زمینه های فعالیت ایرانی تم تولید و ارائه آموزش های مرتبط با سیستم مدیریت محتواهای وردپرس و جوملا می باشد . شما می توانید با مراجعه به آموزشگاه ایرانی تم تمامی آموزش های وردپرس و جوملا را مشاهده و راهکارهای مناسبی را برای حل مشکلات خود در پیدا کنید .

30 درصد تخفیف خرید محصولات

تخفیف پاییزی ایرانی تم

سلام خدمت تمامی دوستان عزیز و مشتریان گرامی .
با گذشت دوماه دیگر از سال 96 ایرانی تم یک ساله خواهد شد . به پاس قدر دانی از حضور گرم و حمایت ویژه شما از ایرانی تم در این یک سال گذشته تخفیف ویژه ای را برای تمامی محصولات در نظر گرفته ایم که در ادامه توضیحات بیشتری را ارائه خواهیم داد.

ایرانی تم ارائه دهنده قالب وردپرس

بمناسبت یکسالگی ایرانی تم تصمیم به انجام تغییرات ویژه ای درقالب ایرانی تم گرفتیم و حدود 50 درصد از این تغییرات برروی قالب ایرانی تم پیاده سازی گردیده است که درحال حاضر شاهد این تغییرات هستید .

50 دصد مابقی تغییرات مربوط به پنل کاربران در ایرانی تم می باشد که به مرور زمان و در روز های آینده برروی سایت پیاده سازی خواهد شد .

ایرانی تم ارائه دهنده افزونه وردپرس و افزونه جوملا

همانطور که در ابتدای مطلب نیز درج کردیم به مناسبت یک سالگی ایرانی تم و به پاس قدردانی از حمایت های شما عزیزان تخفیف 30 درصدی را برای تمامی قالب ها و افزونه ها در نظر گرفته ایم .

کد تخفیف 30 درصدی : autumn  

برای بهره منده از تخفیف ویژه پائیزی به مناسب تولد یکسالگی ایرانی تم تنها کافیست در هنگام خرید کد تخفیف بالا را در باکس کد تخفیف وارد نمایید.

 

امکان استفاده از کد تخفیف برروی تمامی محصولات می باشد

 

قالب ووکامرس