capcha

افزونه ضد اسپم Captcha by BestWebSoft 

 

امروزه با زیاد شدن سایت های اسپمر ، شاهد این مسئله هستیم که این سایت ها بخاطر منافع شخصی خود تمام مطالب سایت ها را جمع آوری کرده و سپس در سایت خود منتشر میکنند و از جایی که وردپرس به سئو نیز حساس می باشد ، لینک هایی که به سایت شما داده می شود را خودکار در قسمت نظرات برای بازبینی شما ارسال میکند. (تقصیر وردپرس نیست و مقصر صاحبان این نوع سایت ها هستند)

در هر حال ، شما شاهد سقوط رتبه سایت خود در گوگل و موتورهای جستجوگرمی شوید که رتبه هایتان به شدت افت میکنند و دلیل این امر این است که این سایت ها درحال حاضر دارند از رتبه سایت شما به خوبی استفاده میکنند و سایت شما را یک سایت بی ارزش خطاب میکنند.

برای اینکه از دست  وب سایت های اسپمر خلاص شوید شما می توانید از افزونه Captcha by BestWebSoft یا به اختصار از افزونه BWS PANEL استفاده کنید.

این افزونه از زبان فارسی کاملا پشتیبانی میکند بنابراین نیازی نیست شما حتما از نسخه انگلیسی استفاده کنید.

شما می توانید در طراحی انواع سایت های خود این افزونه عالی را نصب کنید . مانند ایرانی تم. نمونه ای از حل معادله در این افزونه را میتوانید در زیر ببینید. این افزونه با توجه به تنظیمات شما انواع و اقسام معادلات ریاضی را برای کاربر نشان خواهد داد . همچنین در قسمت نظرات و قسمت های مختلفی مانند فرم عضویت و ورود  و همچنین در فرم تماس با ما ازین افزونه استفاده کنید تا دچار اسپم نشوید و هرروز شاهد نظر و تماس با ما  الکی نشوید.

 


[bws_captcha]


 

این افزونه را شما میتوانید هم اکنون از لینک زیر بصورت کاملا رایگان دانلود و استفاده نمایید. ما لینک دانلود این افزونه از مخزن وردپرس را برای شما می گذاریم تا به شک نیفتاده و دچار اختلال ذهنی در رابطه با دستکاری افزونه نشوید.?

 

توصیه ایمنی : حتما و حتما هر سایتی که با وردپرس طراحی می کنید از افزونه recapcha bws استفاده کنید تا سایتتان دچار هرج و مرج نشود.

موفق باشید.

[button color=”red” size=”big” link=”https://wordpress.org/plugins/captcha/” icon=”fa-download” target=”false”]دانلود از مخزن وردپرس[/button]

    2 دیدگاه

  1. ممنون جالب بود. استفاده کردم
    خدا خیرتون بده. هررزو هزار تا اسپم چرت و پرت میفرستادند نامردا.
    ممنونم واقعا

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعیه مهم در رابطه با انتقال وب سایت و تغییر شرایط بروزرسانی محصولات و پشتیبانی رد کردن