افزونه ریدایرکت لینک های وردپرس

افزونه ریدایرکت وردپرس (Clink (Countdown then Redirect links , افزونه ای برای مدیریت لینک های خارجی و داخلی سایت های وردپرسی می باشد. توسط این افزونه شما می توانید لینک های خارجی را به لینک های داخلی تبدیل کنید. دو نوع ریدایرکت برای لینک های خروجی در Clink پیش بینی شده است.

افزونه ریدایرکت لینک های داخلی وخارجی در وردپرس

Clink (Countdown then Redirect links)  افزونه ای برای مدیریت لینک های خارجی و داخلی سایت های وردپرسی می باشد. توسط این افزونه شما می توانید لینک های خارجی را به لینک های داخلی تبدیل کنید. دو نوع ریدایرکت برای لینک های خروجی در Clink پیش بینی شده است.

روش های ریدایرکت به لینک های خروجی در Clink

۱-استفاده از ریدایرکت ۳۰۱ با استفاده از PHP
۲-شمارش معکوس بر اساس ثانیه سپس انتقال کاربر با استفاده از جاوا اسکریپت به لینک مقصد

در روش اول که در بالا هم ذکر شد بلافاصله پس از کلیک کاربر بر روی لینک مورد نظر, کاربر به لینک مقصد منتقل می شود. اما در روش دوم قبل از تغییر مسیر کاربر یک شمارنده معکوس به کاربر نشان داده می شود که پس از پایان زمان تعیین شده کاربر به صفحه مقصد منتقل خواهد شد.

افزونه وردپرس Clink دارای یک پنل مدیریت به نام تنظیمات همگانی است که می توانید از طریق آن تنظیمات کلی برای اعمال بر روی لینک های این افزونه را تعیین کنید. این تنظیمات روی همه لینک ها اثر می گذارد اما شما می توانید از طریق جعبه اطلاعات هر لینک, برخی از تنظیمات مربوط به لینک ها را شخصی سازی کنید. همچنین در این افزونه قابلیت شمارش تعداد کلیک های دریافتی هر لینک در اختیار شما قرار داده می شود تا شما از تعداد کلیک هایی که بر روی هر لینک شده است با خبر شوید و طبق آن برنامه ریزی نمایید.

افزونه مدیریت لینک های وردپرس

یکی از ویژگی های بسیار جالب و سودمند افزونه Clink امکان شخصی سازی slug مربوط به لینک ها می باشد. در حالت پیش فرض آدرس لینک هایی که توسط Clink ایجاد می شوند ساختاری مانند name.com/clink/link-name دارند اما در تنظیمات همگانی این افزونه شما می توانید به راحتی عبارت clink را مطابق با نیاز خود تغییر دهید. مثلا اگر بخواهید از این افزونه به عنوان افزونه مدیریت لینک های تبلیغاتی سایت خود استفاده نمایید می توانید مقدار فیلد slug را برابر با ad یا ads قرار دهید.

افزونه Clink را میتوانید با استفاده از لینک زیر از مخزن وردپرس دانلود نمایید.

دانلود افزونه

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعیه مهم در رابطه با انتقال وب سایت و تغییر شرایط بروزرسانی محصولات و پشتیبانی رد کردن