به ایرانی تم خوش آمدید

ایرانی تم یکی از سایت های ارائه دهنده قالب وردپرس ، قالب جوملا ، افزونه وردپرس ، افزونه جوملا و قالب Html در ایران می باشد . ایرانی تم یکی دیگر از واحد های زیر مجموعه شرکت طراحان عصر تجارت ایرانیان ( ایرانی طرح ) می باشد که در پاییز سال 1395 تاسیس شد . باتوجه به رشد چشم گیر ایرانی تم در یک سال گذشته هم اکنون این مرکز ارائه محصولات وردپرس و جوملا در حال بروزرسانی گسترده ای برای دومین سال فعالیت خود می باشد که به زودی شاهد بروزرسانی های بزرگی در ایرانی تم خواهید بود . یکی دیگر از زمینه های فعالیت ایرانی تم تولید و ارائه آموزش های مرتبط با سیستم مدیریت محتواهای وردپرس و جوملا می باشد . شما می توانید با مراجعه به آموزشگاه ایرانی تم تمامی آموزش های وردپرس و جوملا را مشاهده و راهکارهای مناسبی را برای حل مشکلات خود در پیدا کنید .

آموزش حذف ویرایش مشخصات از پروفایل جوملا

آموزش حذف ویرایش مشخصات از پروفایل جوملا

سلام 

برای یکی از پروژه ها داشتیم کار میکردیم که کارفرما گفتند میخواهم که وقتی کاربر توی سایت جوملای من ثبت نام کرد نتواند مشخصاتش را ویرایش بکند.  ما برای حل این مشکل هزینه آن را دریافت کردیم و از ایشان اجازه دریافت کردیم که بتوانیم این آموزش را به بقیه نیز منتقل کنیم و بدلیل اینکه ایشان از دوستان بسیار خوب ما هستند گفتند که مشکلی ندارد و ما نیز آن را به رایگان تقدیم شما خواهیم کرد.

برخی از دوستان پرسیدند که چطوری این کار را انجام دهیم؟ خب ما یک روشی بسیار مختصر داریم برای حل این مشکل کوچک.

آموزش حذف بخش ویرایشگر جوملا  یکی از نکاتی است که کاربران بیشتر به آن نیاز دارند تا وقتی کاربری ثبت نام کرد نتواند مشخصات خود را ویرایش کند.با ما همراه باشید

گاها برای شما هم پیش آمده است که بخواهید کاربر وقتی در سایت جوملایی شما ثبت نام کرد نتواند مشخصات خود را ویرایش کند.

ما یک راه بسیار مختصر برای حل این مشکل پیدا کرده ایم.

تنها برای این کار کافیست به قالب خود مراجعه کرده و در پوشه CSS خود فایل Style.css  خود را ویرایش کنید و کد زیر را داخل آن قرار دهید. 

فرقی نمی کند در کجا قرار بگیرد اما برای اینکه خللی در کارکرد کدهای دیگر وارد نشود کد زیر را در ابتدای فایل استایل شیت خود قرار دهید.

کار تمام است و به همین روش ویرایش مشخصات از پروفایل کاربران جوملایی شما پاک خواهد شد.


.btn-toolbar {
 display: none !important;
}

در تصویر زیر مشاهده می کنید که در دو موقعیت این ویرایش مشخصات به کاربر نمایش داده می شود. فرقی ندارد کجا قرار دارد . با روش بالا شما می توانید این قسمت را به راحتی بردارید.

 

موفق باشید.

 

مطالب مرتبط

نظرات شما

قالب ووکامرس