به ایرانی تم خوش آمدید

ایرانی تم یکی از سایت های ارائه دهنده قالب وردپرس ، قالب جوملا ، افزونه وردپرس ، افزونه جوملا و قالب Html در ایران می باشد . ایرانی تم یکی دیگر از واحد های زیر مجموعه شرکت طراحان عصر تجارت ایرانیان ( ایرانی طرح ) می باشد که در پاییز سال 1395 تاسیس شد . باتوجه به رشد چشم گیر ایرانی تم در یک سال گذشته هم اکنون این مرکز ارائه محصولات وردپرس و جوملا در حال بروزرسانی گسترده ای برای دومین سال فعالیت خود می باشد که به زودی شاهد بروزرسانی های بزرگی در ایرانی تم خواهید بود . یکی دیگر از زمینه های فعالیت ایرانی تم تولید و ارائه آموزش های مرتبط با سیستم مدیریت محتواهای وردپرس و جوملا می باشد . شما می توانید با مراجعه به آموزشگاه ایرانی تم تمامی آموزش های وردپرس و جوملا را مشاهده و راهکارهای مناسبی را برای حل مشکلات خود در پیدا کنید .

آموزش غیر فعال کردن گراواتار وردپرس

آموزش غیر فعال کردن گراواتار در وردپرس

گراواتار سیستمی می باشد که توسط تیم سازنده مدیریت محتوای وردپرس طراحی و راه اندازی شده است و تنها کافی است که یک بار در این سیستم ثبت نام نمایید و تصویر کاربری پروفایل خود را در آن آپلود نمایید. بعد از ثبت نام و آپلود تصویر در این سیستم دیگر شما می توانید هم در وب سایت وردپرسی خود و هم در تمامی سایت های وردپرسی که از این سیستم بهره مند می باشد تصویر خود را در پروفایل خود در آن سایت ها به نمایش قرار دهید مانند : قسمت نظرات ، نویسنده ، پروفایل و …. .

اما گاهی اوقات شما بنا بر دلایلی مانند کاهش سرعت سایت و یا هر مورد دیگری تمایل به استفاده از این سیسستم گراواتار نداشته باشد و بخواهید که این مورد را در سایت وردپرسی خود غیر فعال نمایید.

برای غیر فعال کردن گراواتار در وردپرس ابتدا وارد مدیریت سایت خود شوید . ( تنها مدیریت سایت امکان فعال و غیر فعال کردن را دارا می باشد ) سپس در منو پیشخوان وردپرس به قسمت تنظیمات رفته و وارد زیر منو گفتگوها شوید. همانند تصویر زیر :

غیر فعال کردن گراواتار وردپرس

در این قسمت برای این که گراواتار در وردپرس سایت شما غیر فعال شود کافی است تا تیک گزینه “نمایش نیم رخ ” را بردارید و سپس در پایین صفحه برروی ذخیر تنظیمات کلیک نمایید.

حال پس از دخیره تغییره تمامی گراواتار های موجود در سایت شما مانند تصاویر پروفایل ها ، دیدگاه ها ، نویسنده ها حذف شده اند و دیگر قابل نمایش نمی باشند.

 

موفق باشید

مطالب مرتبط

نظرات شما

قالب ووکامرس