جلوگیری از انتشار مطالب تکراری در وردپرس

همانطور که اطلاع دارید انتشار مطالب تکراری در وب سایت نتایج منفی را در بر دارد و موجب افت وب سایت شما از نظر رتبه و نتایج خواهد شد . مدیران وب سایت هایی که دارای چندین نویسنده می باشند نگران این موضوع هستند که نویسندگان آنها مطالب تکراری را برروی سایت قرار ندهد و همیشه در این تلاش هستند که تک به تک مطالب را بررسی نمایند تا از تکراری بودن آنها جلوگیری کنند.قطعا بررسی تک تک نوشته هایی که در تمامی زمینه ها برروی وب سایت شما منتشر می شوند کاری زمان بر خواهد بود شما نیز نمی توانید تمام وقت خود را صرف انجام این کار نمایید. در این آموزش به شما افزونه ای را معرفی خواهیم کرد که بتوانید با نصب آن برروی وب سایت وردپرسی خود انجام این عمل را بر آن واگذار فرمایید.

آموزش جلوگیری از انتشار مطالب تکراری در وردپرس

افزونه super post cleaner یک افزونه کاربردی برای وردپرس است که به شما نویسندگان و مدیران وب سایت های وردپرسی کمک می کند تا از انتشار مطالب تکراری در سایت خود ، جلوگیری نمایید. عملکرد این پلاگین بدین شرح می باشد که در زمانی که شما قصد دارید یک مطلب جدید در وب سایت خود منتشر نمایید این افزونه عنوان پست شما را با عنوان مطالب که قبلا در وب سایت خود منتشر کرده اید را بررسی می کند و در صورتی که عنوان مشابهی وجود داشته باشد از انتشار مطلب جلوگیری می نماید.

 

دوستان عزیز شاید برای شما اکنون سوالی پی آید و بگویید که ما قبلا در وب سایت خود مطالب زیادی را منتشر کرده ایم و حال آیا با نصب این افزونه مطالب تکراری از وب سایت ما حذف خواهند شد ؟ جواب سوال شما مثب می باشد و با نصب این پلاگین تمامی مطالب قبلی سایت شما توسط افزونه بررسی خواهند شد و در صورت تکراری بودن حذف خواهند گشت.

خب نوبت به دریافت این پلاگین میرسد. حال میتوانید این افزونه را از پایین همین مطالب دانلود و برروی وردپرس سایت خود آپلود و نصب نمایید.

برای دانلود افزونه کلیک کنید

پس از دانلود فایل افزونه از مخزن وردپرس به قسمت افزونه های در منوی پیشخوان وردپرس رفته و از قسمت افزودن فایل افزونه را برروی سایت خود آپلود نمایید و منتظر باشید تا آپلود فایل به اتمام برسد و سپس اقدام به فعال سازی افزونه نمایید.

دوستان عزیز همانطور که در بالانیز ذکر شد انتشار مطالب تکراری تاثیر منفی برروی سئو وب سایت شما خواهد داشت به این جهت نصب و استفاده از این افزونه را به شما پیشنهاد میکنیم تا با استفاده از آن از انتشارمطالب تکراری جلو گیری کنید.

موفق باشید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعیه مهم در رابطه با انتقال وب سایت و تغییر شرایط بروزرسانی محصولات و پشتیبانی رد کردن