تبدیل نوشته ها و برگه ها به یکدیگر در وردپرس

تبدیل نوشته ها و برگه ها به یکدیگر در وردپرس شاید برای شما هم نیاز باشد . در آموزشگاه ایرانی تم و در این آموزش به شما نحوه تبدیل نوشته ها و برگه ها به یکدیگر را با یک راه ساده آموزش می دهیم .

تبدیل نوشته ها و برگه ها به یکدیگر در وردپرس

شاید برای شما نیز این اتفاق بیفتد که مطالب خود را در قالب برگه در رودپرس نوشته و منتشر کنید اما بعد از گذشت زمان نظر شما نسبت به این موارد تغییر کرده و تصمیم بگیرید که مطالب موجود در برگه ها را به صورت نوشته تبدیل و در میان دیگر نوشته های خود قرار دهید . در این مواقع تنها راهی که به ذهن شما میرسد کپی کردن نوشته های برگه و قرار دادن آن ها در نوشته ها می باشد که قطعا راهی سخت و زمان بر می باشد .

تبدیل نوشته ها و برگه ها به یکدیگر در وردپرس

در این آموزش امروز به شما افزونه ای را معرفی می کنیم که می توانید با نصب و فعال سازی و استفاده از این افزونه به آسانی و در مدت زمان کمتری نوشته ها را به برگه و یا برگه ها را به نوشته تبدیل کنید .

برای تبدیل نوشته ها و برگه ها به یکدیگر نیاز می باشد که شما افزونه Post Type Switcher را از مخزن وردپرس و یا از انتها این آموزش به صورت کاملا رایگان دانلود و برروی سایت خود نصب کنید .

آموزش نصب افزونه

بعد از دانلود فایل افزونه از مخزن وردپرس و یا انتهای این آموزش به پیشخوان وردپرس خود رفته و از طریق منو به بخش افزونه ها و افزونه بروید . در این قسمت از طریق گزینه افزونه  فایل دانلود شده را انتخاب و برروی سایت خود آپلود کنید . ( این کار را می توانید از طریق هاست خود نیز انجام دهید )

بعد از بارگذاری فایل افزونه آن را نصب و فعال سازی کنید .

تبدیل نوشته ها و برگه  ها به یکدیگر در وردپرس

بعد از فعال سازی افزونه شما از امکان تبدیل نوشته ها و برگه ها به یکدیگر در وردپرس بهرمند می شوید . برای تبدیل یک برگه به نوشته به قسمت برگه ها رفته و برروی برگه مورد نظر کلیک کرده و آن را ویرایش کنید . در صفحه ویرایش برگه در قسمت سمت چپ صفحه در باکس انتشار برگه یک گزینه جدید را مشاهده خواهید کرد بعد از نصب و فعال سازی این افزونه به وردپرس شما افزوده شده است .

این گزینه post type  می باشد برروی گزینه edit کلیک کنید یک منو کشیویی کوچک برای شما باز خواهد شد که می توانید با استفاده از آن نوع پست خود را انتخاب و به یکدیگر تبدیل کنید . و در نهایت بعد از انتخاب نوع پست برروی گزینه ok کلیک کنید و برای اعمال تغییرات برروی برگه خود  روی گزینه به روزرسانی کلیک کنید تا تمامی تغییرات اعمال شود .

برای تبدیل نوشته ها به برگه نیز به شکل بالا عمل خواهید کرد .

برای دانلود افزونه کلیک کنید 

منبع : آموزشگاه ایرانی تم  –  ارائه دهنده : قالب وردپرس – قالب جوملا – افزونه وردپرس – افزونه جوملا </span

    ۲ دیدگاه

  1. مطلب بسیار خوبی بود.ممنون

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعیه مهم در رابطه با انتقال وب سایت و تغییر شرایط بروزرسانی محصولات و پشتیبانی رد کردن