هاست رایگان

ارائه یک گیگ هاست رایگان برای مشتریان ایرانی تم

هاست رایگان

 

نظر بر این که فروشگاه ایرانی تم حدود 45 روز می باشد که توسط شرکت ایرانی طرح دایر شده است و در این 45 روز گذشته پیشرفت بسیار چشم گیری داشته و موفق به جذب 39 مشتری در 45 روز گذشته شده است که بر این اساس شرکت ایرانی طرح به پاس قدر دانی از مشتریان عزیزی که به فروشگاه ایرانی تم اعتماد کرده و خرید های خود را انجام می دهند جشنواره ارائه هاست رایگاه یک ساله با فضای میزبانی یک گیگ را برگزار میکند . مشتریان گرامی که هر کدام از قالب های موجود در ایرانی تم را خریداری کنند و یا اینکه قبل از این طرح خرید خود را انجام داده اند یک گیگ هاست لینوکس سی پنل با امکانات و پهنای باند نامحدود را به عنوان هدیه تقدیم میکند.

شرایط دریافت هاست رایگان

در این طرح مشتریانی که قبل و یا بعد از شروع این طرح هر کدام از قالب های موجود را خریداری میکنند توجه کنند که این هدیه طبق ایمیلی که شما عزیزان در هنگام خرید و یا ثبت نام در فروشگاه ایرانی تم ثبت میکنید داده خواهد شد ، به این صورت که شما بعد از ثبت نام و انجام خرید به پرتال کاربران شرکت ایرانی طرح مراجعه میکنید و در این پرتال ثبت نام خود را انجام میدهید و در قسمت دریافت هاست رایگان ایمیلی که در زمان خرید از ایرانی تم وارد کرده اید را در این بخش وارد میکنند .

 

بعد از این که ثبت نام خود را تکمیل کردید به واحد پشتیبانی شرکت ایرانی طرح از طریق همان پرتال کاربران تیکتی با عنوان دریافت هاست رایگان ارسال کرده و درخواست می دهید تا هاست رایگان برای شما فعال گردد.

دقت کنید که بعد از ارسال تیکت مشخصات شما و هم چنین ایمیل ارسالی شما که در فروشگاه ایرانی تم با آن خرید کرده اید برسی میگردد و بعد از تایید صحت ایمیل توسط مسئولین شرکت ایرانی طرح هدیه شما در کمتر از چند دقیقه فعال سازی میگردد .

 

توجه : 

هاست رایگان فقط برای مشتریانی که توسط ایمیل اعلامی آنها در فروشگاه ایرانی تم خرید انجام شده باشد فعال میگردد و درصورت عدم خرید درخواست آنها رد خواهد گردید.

فروشگاه ایرانی تم زیر مجموعه ای از شرکت طراحان عصر تجارت ایرانیان ( ایرانی طرح) به شماره ثبت 1380 و شماره ملی 14006508350 میباشد که از 45 روز گذشته فعالیت خود را در زمینه فروش انواع قالب و افزونه های سیستم های مدیریت محتوا و فروش انواع قالب های html و تهیه و انتشار آموزش های سیستم های مدیریت محتوا راه اندازی شده است .

[button color=”purple ” size=”big” link=”http://cp.iranitarh.com/register.php” icon=”” target=”true”]ثبت نام و دریافت هاست رایگان[/button]

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعیه مهم در رابطه با انتقال وب سایت و تغییر شرایط بروزرسانی محصولات و پشتیبانی رد کردن