به ایرانی تم خوش آمدید

ایرانی تم یکی از سایت های ارائه دهنده قالب وردپرس ، قالب جوملا ، افزونه وردپرس ، افزونه جوملا و قالب Html در ایران می باشد . ایرانی تم یکی دیگر از واحد های زیر مجموعه شرکت طراحان عصر تجارت ایرانیان ( ایرانی طرح ) می باشد که در پاییز سال 1395 تاسیس شد . باتوجه به رشد چشم گیر ایرانی تم در یک سال گذشته هم اکنون این مرکز ارائه محصولات وردپرس و جوملا در حال بروزرسانی گسترده ای برای دومین سال فعالیت خود می باشد که به زودی شاهد بروزرسانی های بزرگی در ایرانی تم خواهید بود . یکی دیگر از زمینه های فعالیت ایرانی تم تولید و ارائه آموزش های مرتبط با سیستم مدیریت محتواهای وردپرس و جوملا می باشد . شما می توانید با مراجعه به آموزشگاه ایرانی تم تمامی آموزش های وردپرس و جوملا را مشاهده و راهکارهای مناسبی را برای حل مشکلات خود در پیدا کنید .

افزایش محدودیت Memory Limit در وردپرس

با سلام خدمت دوستان عزیز. در این آموزش قصد داریم نحوه افزایش محدودیت Memory Limit را آموزش دهیم

آموزش کد افزایش محدودیت Memory Limit در وردپرس

افرادی که با سیستم مدیریت محتوای وردپرس کار می کنند اطلاع دارند که سیستم مدیریت محتوای وردپرس به صورت پیش فرض ۴۰MB حجم دارد برخی از افرادی که از هاست هایی با حجم بالا استفاده می کنند نمی توانند به راحتی از وردپرس استفاده کنند و در مواقعی که میزان بازدید سایت بالا میرود در زمان باز کردن سایت با خطاهایی روبرو خواهند شد.

افزایش محدودیت Memory limit وردپرس با استفاده از کد

در ادامه این آموزش قصد داریم چگونگی استفاده از این کد را توضیح دهیم . کاربر این کد زمانی می باشد که شما از هاست هایی با حجم بالا استفاده می نمایید و وردپرس به صورت پیشفرض توان دریافت این حجم را ندارد.

کد افزایش محدودیت Memory limit وردپرس

برای استفاده از این کد وارد هاست خود شوید و فایل wp-config.php را پیدا کرده و این کد را در داخل این فایل قرار دهید.

 
۱
define(‘WP_MEMORY_LIMIT’, ‘۴۵۰M’);

همان طور که در بالا مشاهده میکنیم  در انتهای کد عدد ۴۵۰M قرار گرفته است که نشانگر میزان Memory limit وردپرس می باشد که برای تغییر این میزان میتوانید این عدد را به مقدار مد نظر خود تغییر دهید.

درصورتی که راه های دیگری را میدانید ، میتوانید با ما در میان بگذارید تا با نام شما در وب سایت ایرانی تم منتشر گردد.

موفق باشید

منبع : ایرانی تم  –  ارائه دهنده : قالب وردپرسقالب جوملاافزونه وردپرسافزونه جوملا

مطالب مرتبط

نظرات شما

قالب ووکامرس