به ایرانی تم خوش آمدید

ایرانی تم یکی از سایت های ارائه دهنده قالب وردپرس ، قالب جوملا ، افزونه وردپرس ، افزونه جوملا و قالب Html در ایران می باشد . ایرانی تم یکی دیگر از واحد های زیر مجموعه شرکت طراحان عصر تجارت ایرانیان ( ایرانی طرح ) می باشد که در پاییز سال 1395 تاسیس شد . باتوجه به رشد چشم گیر ایرانی تم در یک سال گذشته هم اکنون این مرکز ارائه محصولات وردپرس و جوملا در حال بروزرسانی گسترده ای برای دومین سال فعالیت خود می باشد که به زودی شاهد بروزرسانی های بزرگی در ایرانی تم خواهید بود . یکی دیگر از زمینه های فعالیت ایرانی تم تولید و ارائه آموزش های مرتبط با سیستم مدیریت محتواهای وردپرس و جوملا می باشد . شما می توانید با مراجعه به آموزشگاه ایرانی تم تمامی آموزش های وردپرس و جوملا را مشاهده و راهکارهای مناسبی را برای حل مشکلات خود در پیدا کنید .

افزونه نقشه ایران برای جوملا

افزونه نقشه ایران برای جوملا

 

این ماژول یک نقشه کامل از نقشه کشور عزیزمان ایران هست که میتوانید با نصب کردن آن برروی وب سایت جوملایی خود استفاده کنید.

این ماژول ویژگی ها و قابلیت های بسیار زیادی دارد که شما میتوانید از آن ها بهره ببرید .

 

از ویژگی های مهم این افزونه می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

 

کاملا ریسپانسیو

قابلیت لینک دهی به هر استان

قابلیت تنظیم محل باز شدن لینک ها(همان صفحه یا صفحه جدید)

قابلیت تغییر رنگ برای تمام استان ها

قابلیت تغییر فونت(فونت های منتخب و محبوب ایرانی)

تغییر اندازه و رنگ فونت

تغییر طول و عرض نقشه

استفاده از ابزار بزرگنمایی با قابلیت نمایش و عدم نمایش

قابلیت تنظیم رنگ پس زمینه و میزان شفافیت آن

قابلیت استفاده در سایت های خبری و شرکتی

 

 

قابلیت های این افزونه برای هر استاد :

تغییر رنگ 

تغییر متن 

افزونه لینک به هر استان

 

تصاویری از نقشه های قابل استفاده در این ماژول


افزونه نقشه ایران برای جوملا

 

تصاویری از بخش مدیریت افزونه نقشه ایران

افزونه نقشه ایران جوملا

سورس این پلاگین از سایت جوملا (joomla.org) دانلود شده و توسط شخصی به اسم اسماعیل سلمان نیا نوشته شده بود که اشکالات خاصی داشت. اما اشخاصی این پلاگین را تکمیل کرده و به اسم پلاگین اختصاصی در سایت های مختلف اعم از راستچین متتشر کردند. اما در اصل این یک افزونه رایگان می باشد که تنها تکمیل و بروزرسانی شده است و نمونه های مشابه دیگری نیز می باشد. در این افزونه در حال حاضر ۴ شهر دیگر به آن توسط خود ایرانی تم اضافه شده بود. اما بدلیل اینکه شخصی در نظرات برای دیدگاهی ارسال کرده است ، مبنی براینکه اگر این را حذف نکنیم از مراجع قانونی شکایت می کند و پیگیر می شود به همین خاطر از ایرانی تم فروش این افزونه متوقف شد. در روز های آتی با افزوده شدن شهرهای جدید ایران و شهر های هر استان و روستاها نیز به افزونه ، مجدد منتشر خواهد شد که می توانید خرید کنید.

منتظر این افزونه باشید اما نه این افزونه ، بلکه یک افزونه قدرتمند دیگر که در حال ساخت می باشد و حدود ۶۰ درصد کار پیشرفت داشته است.

[button color=”blue” size=”big” link=”” icon=”” target=”false”]فروش متوقف شد [/button]

افزونه نقشه ایران برای جوملا   این ماژول یک نقشه کامل از نقشه کشور عزیزمان ایران هست که میتوانید با نصب کردن آن برروی وب سایت جوملایی خود استفاده کنید. این ماژول ویژگی ها و قابلیت های بسیار زیادی دارد که شما میتوانید از آن ها بهره ببرید .   از ویژگی های مهم این افزونه می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :   کاملا ریسپانسیو قابلیت لینک دهی به هر استان قابلیت تنظیم محل باز شدن لینک ها(همان صفحه یا صفحه جدید) قابلیت تغییر رنگ برای تمام استان ها قابلیت تغییر فونت(فونت های منتخب و محبوب ایرانی) تغییر…
[button color="green" size="big" link="#" icon="fa fa-shopping-cart" target="true"]متوقف شد [/button]

نقد و بررسی افزونه

ارزش استفاده نسبت به قیمت
اورجینال بودن محصول
بدون محدودیت در استفاده
پیشنهاد ایرانی تم

امتیاز

[button color="green" size="big" link="#" icon="fa fa-shopping-cart" target="true"]متوقف شد [/button]

User Rating: 4.65 ( 1 votes)

مطالب مرتبط

نظرات شما

    قالب ووکامرس