به ایرانی تم خوش آمدید

ایرانی تم یکی از سایت های ارائه دهنده قالب وردپرس ، قالب جوملا ، افزونه وردپرس ، افزونه جوملا و قالب Html در ایران می باشد . ایرانی تم یکی دیگر از واحد های زیر مجموعه شرکت طراحان عصر تجارت ایرانیان ( ایرانی طرح ) می باشد که در پاییز سال 1395 تاسیس شد . باتوجه به رشد چشم گیر ایرانی تم در یک سال گذشته هم اکنون این مرکز ارائه محصولات وردپرس و جوملا در حال بروزرسانی گسترده ای برای دومین سال فعالیت خود می باشد که به زودی شاهد بروزرسانی های بزرگی در ایرانی تم خواهید بود . یکی دیگر از زمینه های فعالیت ایرانی تم تولید و ارائه آموزش های مرتبط با سیستم مدیریت محتواهای وردپرس و جوملا می باشد . شما می توانید با مراجعه به آموزشگاه ایرانی تم تمامی آموزش های وردپرس و جوملا را مشاهده و راهکارهای مناسبی را برای حل مشکلات خود در پیدا کنید .

موقعیت ماژول ها در جوملا

آموزش پیدا کردن موقعیت ماژول ها در قالب جوملا

 

 

سلام و درود

با یک اموزش دیگر در خدمت شما هستیم و این بار برای شما پیداکردن موقعیت ماژول های یک قالب جوملا رو قراره بهتون آموزش بدیم!

لطفا با همراه باشید.

تنظیم موقعیت های قالب جوملا یکی از مهمترین سوالات کاربران سیستم مدیریت محتوای جوملا می باشد، و بسیاری از کاربران در تنظیمموقعیت های ماژول در یک قالب با مشکلاتی مواجه هستند.

بر خلاف بسیاری از همکاران عزیزی که آموزش تولید می کنند و برای ما نیز عزیز هستند این آموزش را طولانی نمی کنیم و در چند سطر مفید و مختصر به شما یاد می دهیم چگونه موقعیت های یک قالب در جوملارو شناسایی کنید.

 

شما می توانید با درج حروف و کارکتر های tp=1?/ موقعیت هر قالب جوملایی را شناسایی کنید.

طریقه استفاده نیز به شکل زیر می باشد که در قالب های جوملایی مورد استفاده قرار می گیرد.

http://joomwp.ir/joomla/?tp=1?/

یعنی بعد از آدرس سایت یک اسلش ” / ” قرار داده و سپس کارکترو حروف ?tp=1 را درج نمایید.

با آرزوی موفقیت روز افزون شما

 

منبع : ایرانی تم  –  ارائه دهنده : قالب وردپرس – قالب جوملا – افزونه وردپرس – افزونه جوملا

 

 

مطالب مرتبط

نظرات شما

قالب ووکامرس