ارائه بروزرسانی و پشتیبانی در وب سایت جدید

از این پس بروزرسانی تمامی محصولات موجود در ایرانی تم و ارائه پشتیبانی فنی به تمامی خریداران در مارکت آنلاین آراز تم انجام خواهد شد.

طی تصمیماتی که در شرکت ایرانی طرح برای ادامه فعالیت ایرانی تم و ارائه هرچه با کیفیت تر خدمات و محصولات به شما کاربران عزیز گرفته شده است ، مارکت آنلاین آراز تم توسط شرکت ایرانی طرح به عنوان وبسایت جایگزین ایرانی تم با امکانات بیشتر و حرفه ای تر راه اندازی گردیده است و از این پس تمامی فعالیت ها در وبسایت ایرانی تم متوقف گردیده و نسخه های جدید محصولات در مارکت آراز تم منتشر خواهند شد .

بروزرسانی محصولات

به مرور زمان نسخه های جدید تمامی محصولاتی که در ایرانی تم تا به امروز منتشر گردیده بودند ، در آرازتم منتشر خواهند شد و در صفحه اطلاعات هر محصول در ایرانی تم ، لینک صفحه محصول منتشر شده در آراز تم ، قرار خواهد گرفت تا کاربران متوجه انتشار نسخه جدید در آراز تم شوند.

با انتشار بروزرسانی محصولات در آراز تم ، تمامی خریداران محصولات ایرانی تم می بایست ابتدا در آراز تم ثبت نام کنند.

توجه : ثبت نام خریدران محصولات ایرانی تم در مارکت آرازتم باید با اطلاعات ثبت نامی در ایرانی تم یکی باشند . ( نام ، نام خانوادگی ، آدرس ایمیل )

پس از ثبت نام در آراز تم به بخش پشتیبانی در پنل کاربری خود مراجعه نمایید و درخواست انتقال دسترسی برای دانلود محصولات خریداری شده از ایرانی تم را در آراز تم ثبت نمایید.

تمامی محصولاتی که شما پیش از این در ایرانی تم خریداری نموده بودید به حساب کاربری شما در آرازتم منتقل خواهند شد.

توجه : شما باید این درخواست را زمانی ثبت نمایید که محصول خریداری شده توسط شما از ایرانی تم ، در آراز تم نیز منتشر شده باشد . در غیر این صورت باید منتظر انتشار نسخه جدید محصول مورد نظر در آراز تم باشید  و سپس درخواست دسترسی دانلود را ثبت کنید.

پشتیبانی محصولات

مارکت آنلاین آراز تم دارای واحد پشتیبانی و تیکتینگ حرفه ای تر نسبت به ایرانی تم می باشد و شما کاربران عزیز از این پس قادر خواهید بود در سریعترین زمان ممکن به آسانی از ما پشتیبانی فنی برای محصولات خریداری شده خود دریافت کنید.

به همین جهت درصورت نیاز به دریافت پشتیبانی ، اگر محصول شما در آراز تم منتشر گردیده بود مستقیما در بخش ارسال تیکت ، درخواست پشتیبانی خود را ارسال کنید و در صورتی که محصول خریداری شده شما از ایرانی تم ، هنوز در آراز تم منتشر نگردیده بود ، درخواست پشتیبانی خود را در آراز تم بهمراه آدرس ایمیل حساب کاربری ایرانی تم  و نام محصول خریداری شده را در تیکت های خود ثبت نمایید.

دوره های آموزشی جدید

مارکت آنلاین آراز تم با امکاناتی بیشتر از ایرانی تم همانند اشتراک ویژه می باشد . ما تصمیم داریم در بخش اشتراک ویژه از مقالات و ویدئوهای آموزشی جدید رونمایی کنیم که شما قادر خواهید بود با خرید اشتراک ویژه از آراز تم به این محصولات جدید ما نیز دسترسی داشته باشد.

همچنین تصمیم داریم ویدئوهای آموزشی جدید را نیز به صورت کاملا رایگان در آراز تم در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم.

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعیه مهم در رابطه با انتقال وب سایت و تغییر شرایط بروزرسانی محصولات و پشتیبانی رد کردن