تخفیف دادن خودکار به مشتریان در ووکامرس

در آموزشگاه ایرانی تم امروز قصد داریم آموزشی را در باره فروشگاه ساز ووکامرس قرار دهیم. حتما با افزونه حرفه ای ووکامرس آشنا هستید  و میدانید که چقدر امکانات در اختیار شما برای راه اندازی یک فروشگاه کاملا حرفه ای را قرار می دهد.

آموزش تخفیف دادن خودکار به مشتریان در ووکامرس

 

یکی از بزرگ ترین دغدغه های صاحبان فروشگاه اینترنتی کوچک و بزرگ کسب رضایت مشتریان از محصولات و از همه مهمتر از خدمات فروشگاه می باشد . زمانی که مدیر یک فروشگاه بتواند رضایت مشتریان خود را جلب کنید در واقع به موفقیت رسیده است .

ووکامرس چیست ؟

ووکامرس افزونه ای قدرتمند و در عین حال رایگان برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی درون سیستم مدیریت محتوای وردپرس می باشد . ووکامرس هرچند در مقایسه با سیستم های فروشگاهی دیگر امکانات کمتری دارد اما بدلیل پشتیبانی گسترده از افزونه های زیاد و همچنین ادغام شدن با سیستم قدرتمند وردپرس موجب محبوبیت بالایی شده  که میلیون ها سایت اینترنتی برای افزودن امکانات فروشگاه اینترنتی خود آن را برگزیده اند.

تخفیف دادن خودکار به مشتریان در ووکامرس

جلب رضایت مشتریان در فروشگاه های اینترنتی راه ها و روش های فراوانی دارد که در این آموزش یکی از این راه ها را برای شما آموزش می دهیم . یکی از محبوب ترین اتفاقات در هر خرید گرفتن تخفیف از سوی فروشنده محصول می باشد که تاکنون مطالب بسیار زیادی در فضای اینترنت در مورد ارائه کد تخفیف به مشتریان منتشر شده است . در این آموزش ما برای شما افزونه ای را معرفی مینماییم که می توانید برای ارائه کوپن تخفیف به صورت خود کار از این افزونه استفاده نمایید.

تخفیف دادن خودکار به مشتریان در ووکامرس با استفاده از افزونه

افزونه WooCommerce Extended Coupon Feature یکی از بهترین افزونه های ووکامرس می باشد که به صورت مستقیم با بخش کوپن های ووکامرس به پیشفرض برروی ووکامرس موجود می باشد کار میکند و بخش های متنوع دیگری را نیز به بخش کوپن های ووکارس اضافه می نماید.

این افزونه تنظیمات خاصی ندارد و تنها کافی می باشد که شما به بخش کوپن ها در ووکامرس رفته و یک کوپن ایجاد نمایید. سپس با استفاده از چک باکس هایی که این افزونه دارد می توانید این امکان را به فروشگاه خود بدهید تا به صورت کاملا خود کار به محصولات شما کوپن تخفیف اضافه کند.

 

برای بهره مندی از امکانات این افزونه تنها کافی می باشد که این افزونه را از مخزن وردپرس و یا از لینک دانلود پایین به صورت رایگان دانلود کرده و برروی وردپرس خود نصب کنید.

برای دانلود افزونه کلیک کنید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعیه مهم در رابطه با انتقال وب سایت و تغییر شرایط بروزرسانی محصولات و پشتیبانی رد کردن