افزونه لینک دهی خودکار به کلمات در وردپرس

اگر شما هم مدیر یک وب سایت کوچک و یا بزرگ باشید حتما تا کنون کلمه سئو و بهینه سازی وب سایت به گوشتون خورده. این روز ها با وجود تبلیغات گسترده و همه گیر شدن اینترنت کمتر کسی پیدا می شود که کلمه سئو را نشنیده باشد. در روزهای گذشته نیز مطالبی در باره سئو و همچنین افزونه سئو نیز برای بهبود رتبه سایت شما معرفی کردیم.

لینک دهی خودکار به کلمات در وردپرس با افزونه

یکی از فاکتورهای مهم در مبحث سئو و بهینه سازی ، لینک های داخلی می باشد که به کلمات داده می شوند.لینک های داخلی که به کلمات داده می شوند اهمیت بسیار زیادی دارند و موجب پیشرفت رتبه مطالب شما در گوگل و دیگر موتورهای جستجوگر می شود.

تمامی مدیران سایت ها بر این باور هستند که لینک دهی به کلمات به صورت دستی زمان زیادی نیاز دارد و گاهی اوقات نیز سخت و خسته کننده می باشد که گاهی موجب می شود که بی خیال لینک دهی به کلمات شوید . اما باید بگوییم که این اشتباه کوچک یکی از بزرگ ترین ضربه ها را از نظر سئو به وب سایت شما وارد می کند و مانع پیشرفت شما خواهد شد.

افزونه SEO Auto Linker

امروز در آموزشگاه ایرانی تم به شما افزونه ای را معرفی می کنیم که کار لینک دهی داخلی را برای شما بسیار آسان خواهد کرد . افزونه Seo Auto Linker یک افزونه برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس می باشد که با نصب و فعال سازی این افزونه تنها کافی است که کلمه کلیدی مورد نظر خود را به همراه لینک مربوط به آن را درقسمت تنظیمات آن وارد کنید . پس از این در صورتی که کلمات وارد شده در متن مطالب شما وجود داشته باشه به لینک مورد نظر لینک می شود  و دیگر نیازی به لینک سازی دستی نیست.

لینک دهی خود کار به کلمات در وردپرس

لینک دهی خودکار به کلمات در وردپرس به صورت اتوماتیک توسط افزونه علاوه بر صرفه جویی در زمان به شما در پیشرفت مطالب سایت در موتورهای جستجو کمک کرده و همچنین موجب لینک سازی حرفه ای می شود .

در ادامه با ما باشید تا برخی از ویژگی های افزونه Seo Auto Linker را به شما معرفی کنیم.

 

افزونه لینک دهی خودکار به کلمات در وردپرس

برخی از ویژگی های افزونه Seo Auto Linker برای سئو وردپرس

  • لینک دهی خودکار به مطالب
  • قابلیت انتخاب تعداد نامحدود کلمه کلیدی
  • قابلیت تعین لینک برای هر کلمه کلیدی
  • بهبود سئو وب سایت
  • بهبود رتبه مطالب سایت در موتورهای جستجو
  • کاهش زمان نوشتن مطالب
  • لینک سازی داخلی حرفه ای و هوشمندانه
  • و بسیاری موارد دیگر که با نصب افزونه شاهد آنها خواهید بود.

آموزش افزونه Seo Auto Linker

در ابتدا شما باید این افزونه را همانند دیگر افزونه ها به صورت رایگان از مخزن وردپرس و یا انتهای همین آموزش دانلود کنید . پس از اتمام دانلود ، فایل دانلود شده را باید برروی وردپرس خود آپلود کنید.

به پیشخوان مدیریت وردپرس رفته و از طریق منو پیشخوان وارد بخش افزونه ها و افزودن شوید . سپس فایل دانلود شده را از سیستم خود انتخاب کرده و اقدام به آپلود فایل کنید . بعد از اتمام آپلود فایل افزونه را نصب و فعال سازی کنید.

بعد از نصب و فعال سازی افزونه به بخش تنظیمات افزونه رفته و تنظیمات خود را به همراه کلمات کلیدی و لینک آن ها وارد کنید و تغییرات را ذخیره کنید .

برای دانلود افزونه کلیک کنید

منبع : آموزشگاه ایرانی تم  –  ارائه دهنده : قالب وردپرس – قالب جوملا – افزونه وردپرس – افزونه جوملا </span

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعیه مهم در رابطه با انتقال وب سایت و تغییر شرایط بروزرسانی محصولات و پشتیبانی رد کردن