به ایرانی تم خوش آمدید

ایرانی تم یکی از سایت های ارائه دهنده قالب وردپرس ، قالب جوملا ، افزونه وردپرس ، افزونه جوملا و قالب Html در ایران می باشد . ایرانی تم یکی دیگر از واحد های زیر مجموعه شرکت طراحان عصر تجارت ایرانیان ( ایرانی طرح ) می باشد که در پاییز سال 1395 تاسیس شد . باتوجه به رشد چشم گیر ایرانی تم در یک سال گذشته هم اکنون این مرکز ارائه محصولات وردپرس و جوملا در حال بروزرسانی گسترده ای برای دومین سال فعالیت خود می باشد که به زودی شاهد بروزرسانی های بزرگی در ایرانی تم خواهید بود . یکی دیگر از زمینه های فعالیت ایرانی تم تولید و ارائه آموزش های مرتبط با سیستم مدیریت محتواهای وردپرس و جوملا می باشد . شما می توانید با مراجعه به آموزشگاه ایرانی تم تمامی آموزش های وردپرس و جوملا را مشاهده و راهکارهای مناسبی را برای حل مشکلات خود در پیدا کنید .

آموزش خصوصی کردن پست ها در وردپرس

خصوصی کردن پست های وردپرس

گاهی اوقات نیاز دارید که برخی از پست های سایت وردپرسی خود را خصوصی کنید . در وردپرس این کار با نصب برخی از افزونه ها قابل انجام است اما ودپرس خود نیز این قابلیت را دارا می باشد و نیازی به نصب هیچ افزونه خاصی نمی باشد .

برای این که شما بتوانید بدون نصب افزونه خاصی این کار را انجام دهید کافی است در منو پیشخوان وردپرس به قسمت نوشته ها و افزدون نوشته بروید .

در سمت چپ صفحه باز شده قسمت انتشار نوشته میباشد که از این قسمت می توانید تنظیمات خود را برروی نوشته اعمال کنید.

آموزش کار با این قسمت :

تصویر زیرموارد انتشار مطلب را برای شما نشان میدهد که تنظیمات خاصی در این قسمت می باشد و هرکدام کاربرد های بسیار خوبی را دارا هستند اما شما برای انجام این کار برروی گزینه ویرایش در مقابل نوشته عمومی کلیک نمایید.

خصوصی سازی پست ها در وردپرس

بعد از کلیک برروی گزینه ویرایش سه گزینه مانند تصویر زیر برای شما نمایش داده خواهد شد که میتوانید یکی از گزینه های مورد نظر خود را انتخاب کرده و ذخیره کنید.

خصوصی کردن پست ها در وردپرس

خاصیت هر یک از این گزینه ها به شرح زیر است :

 

  • عمومی : اگر مطلب شما به صورت عمومی منتشر گردد هرکسی می تواند بعد ورود به سایت مطلب شما را مشاهده کرده و آن را مطالعه کند.
  • رمز دار : اگر مطلب شما به صورت رمز دار منتشر شود فقط تنها افرادی بعد از ورود به سایت میتوانند مطالب شمارا مطالعه کنند که رمز آن را داشته باشند و در قسمت مربوطه رمز مطلب را وارد کنند در غیر این صورت کسی نمی تواند مطلب شما را ببیند.
  • خصوصی : اگر شما مطلب خود را به صورت خصوصی تنظیم کنید تنها خود شما میتوانید به آن دسترسی داشته باشد و هیچ کس بغیر از شما نمیتواند به مطلب شما دسترسی داشته باشد.

 

موفق باشید.

مطالب مرتبط

نظرات شما

قالب ووکامرس