به ایرانی تم خوش آمدید

ایرانی تم یکی از سایت های ارائه دهنده قالب وردپرس ، قالب جوملا ، افزونه وردپرس ، افزونه جوملا و قالب Html در ایران می باشد . ایرانی تم یکی دیگر از واحد های زیر مجموعه شرکت طراحان عصر تجارت ایرانیان ( ایرانی طرح ) می باشد که در پاییز سال 1395 تاسیس شد . باتوجه به رشد چشم گیر ایرانی تم در یک سال گذشته هم اکنون این مرکز ارائه محصولات وردپرس و جوملا در حال بروزرسانی گسترده ای برای دومین سال فعالیت خود می باشد که به زودی شاهد بروزرسانی های بزرگی در ایرانی تم خواهید بود . یکی دیگر از زمینه های فعالیت ایرانی تم تولید و ارائه آموزش های مرتبط با سیستم مدیریت محتواهای وردپرس و جوملا می باشد . شما می توانید با مراجعه به آموزشگاه ایرانی تم تمامی آموزش های وردپرس و جوملا را مشاهده و راهکارهای مناسبی را برای حل مشکلات خود در پیدا کنید .

غیر فعال کردن بازیابی رمزعبور در وردپرس

غیر فعال کردن بازیابی رمز عبور در وردپرس یکی دیگر از راه ها برای افزایش امنیت در وردپرس می باشد

غیر فعال کردن بازیابی رمز عبور در وردپرس

یکی از دغدغه های مهم مدیران سایت ها افزایش امنیت سایت هایشان می باشد که امروز در این آموزش غیر فعال کردن بازیابی رمز عبور در وردپرس را برای افزایش امنیت سایت شما و جلوگیری از سوء استفاده برخی افراد توضیح می دهیم.

غیر فعال کردن بازیابی رمز عبور در وردپرس

برای غیرفعال کردن بازیابی رمز عبور وردپرس راه ها و شیوه های مختلفی وجود دارد ولی بهترین و راحت ترین آن ها استفاده از کدی می باشد که در ادامه همین آموزش قرار می دهیم.

با استفاده از این کد دیگر بخش بازیابی رمز عبور در وردپرس از کار خواهد افتاد و صفحه آن هرگز لود نخواهد شد و گزینه باز یابی رمز عبور در پایین فرم ورود و فرم ثبت نام  وردپرس حذف خواهد شد.

غیرفعال کردن بازیابی رمز عبور در وردپرس با کد

خب دوستان عزیز برای این کار کافی می باشد که شما به بخش پیشخوان وردپرس مراجعه کنید و از طریق منو به قسمت نوشته ها و ویرایشگر بروید از سمت چپ صفحه برروی function.phpبرای ویرایش قالب کلیک کنید. و یا این که از طریق فایل منیجر هاست فایل function.php پیدا کرده و با ویرایشگر هاست آن را باز نمایید.

بعد از باز کردن فایل کد زیر را بعد از اولین خط یعنی <?php قرار دهید.

۱
۲
۳
۴
function disable_password_reset() {
return false;
}
add_filter ( ‘allow_password_reset’, ‘disable_password_reset’ );

و سپس تغییرات انجام شده را ذخیره نمایید.

حال اگر بررسی نمایید بخش بازیابی رمز عبور در پایین فرم ورود به مدیریت وردپرس غیرفعال شده است.

 

توجه : قبل  از انجام هر عملی ابتدا از هاست خود فول بک آپ تهیه نمایید .

منبع : ایرانی تم  –  ارائه دهنده : قالب وردپرسقالب جوملاافزونه وردپرسافزونه جوملا

مطالب مرتبط

نظرات شما

قالب ووکامرس