به ایرانی تم خوش آمدید

ایرانی تم یکی از سایت های ارائه دهنده قالب وردپرس ، قالب جوملا ، افزونه وردپرس ، افزونه جوملا و قالب Html در ایران می باشد . ایرانی تم یکی دیگر از واحد های زیر مجموعه شرکت طراحان عصر تجارت ایرانیان ( ایرانی طرح ) می باشد که در پاییز سال 1395 تاسیس شد . باتوجه به رشد چشم گیر ایرانی تم در یک سال گذشته هم اکنون این مرکز ارائه محصولات وردپرس و جوملا در حال بروزرسانی گسترده ای برای دومین سال فعالیت خود می باشد که به زودی شاهد بروزرسانی های بزرگی در ایرانی تم خواهید بود . یکی دیگر از زمینه های فعالیت ایرانی تم تولید و ارائه آموزش های مرتبط با سیستم مدیریت محتواهای وردپرس و جوملا می باشد . شما می توانید با مراجعه به آموزشگاه ایرانی تم تمامی آموزش های وردپرس و جوملا را مشاهده و راهکارهای مناسبی را برای حل مشکلات خود در پیدا کنید .

نمایش تعداد دانلود فایل در وردپرس

نمایش تعداد دانلود فایل در وردپرس را گاهی اوقات در برخی از وب سایت هایی دانلودی در هنگام دانلود فایل مشاهده می کنید. نمایش تعداد دانلود فایل در سایت های فروش فایل یکی از مواردی است که می تواند به کاربران در انتخاب های خود کمک چشم گیری نماید.

نمایش تعداد دانلود فایل در وردپرس

نمایش تعداد دانلود فایل در سایت های فروش فایل علاوه بر کمک به کاربران در انتخاب های خود به مدیران سایت در امار گیری از تعداد دانلود ها نیز کمک می کند و شما مدیران سایت ها می توانید با استفاده از افزونه ای که در این آموزش امروز در آموزشگاه ایرانی تم به شما معرفی می کنیم تعداد دانلود فایل را نمایش دهید.

نمایش تعداد دانلود فایل در وردپرس با افزونه

همان طور که اطلاع دارید تا کنون افزونه های بسیار زیادی در مخزن وردپرس برای نمایش تعداد دانلود فایل در وردپرس منتشر شده است که هرکدام مزیت ها و معایبی را دارند . امروز به شما یکی از بهترین افزونه ها را معرفی میکنیم.

نمایش تعداد دانلود فایل در سایت های دانلودی

برای نمایش تعداد دانلود فایل در وردپرس نیاز است که ابتدا افزونه Electric Studio Download Counter را از مخزن وردپرس و یا انتهای این آموزش به رایگان دانلود و برروی وردپرس خود نصب کنید . بعد از دانلود فایل افزونه به پیشخوان وردپرس رفته و از قسمت افزونه ها افزونه را آپلود و نصب و فعال سازی کنید .

نمایش تعداد دانلود فایل در وردپرس

افزونه Electric Studio Download Counter یکی از بهترین افزونه های نمایش تعداد دانلود فایل می باشد که به صورت اختصاصی و کاملا حرفه ای برای نمایش تعداد دفعات دانلود فایل ها در وردپرس طراحی شده است که شما می توانید با استفاده از شرت کد ها و یا استفاده از تگ ها در قالب وردپرس خود تعداد دانلود ها را نمایش دهید.

افزونه نمایش تعداد دانلود فایل در وردپرس 

بعد از نصب افزونه به بخش Download Counter که در پنل مدیریت سایت می باشد بروید که در تنظیمات این افزونه می توانید آمار بازدید را به صورت هفتگی ، ماهانه نشان دهید . همچنین شما می توانید این میان ده فایل برتر را انتخاب و در این صفحه به نمایش بگذارید .

در ادامه به بخش Options برای فعال سازی نمایش آمار تعداد دانلود فایل بروید تا در این قسمت فرمت فایل هایی که می خواهید تعداد دانلود آن ها شمارش و نمایش داده شود را مشخص نمایید. شما امکان مشخص کردن هر فرمتی را دارید و از این پس فایل های با فرمت تعین شده هر چقدر دانلود شوند تعداد دانلود آنها شمارش و نمایش داده خواهد شد .

نمایش تعداد دانلود فایل در وردپرس

حال برای نماس تعداد دانلود فایل ها به کاربران از کد هایی که در زیر مشاهده می کنید استفاده کنید . می توانید شرت کد زیر را در محل مورد نظر خود برای نمایش تعداد دانلود فایل قرار دهید .

[downloadcount link="48.pdf"]

حال شما دوستان عزیز باید به جای عبارت ۴۸.pdf باید نام فایل و همچنین فرمت آن را مشخص نمایید و همچنین برای نمایش تعداد دانلود فایل در قالب ، از تابع زیر استفاده باید کرد :

<?php echo $esdc->get_count("48.pdf"); ?>

در این قسمت نیز شما باید بجای ۴۸.pdf نام و فرمت فایل را قرار دهید .

 

از این که در این آموزش وردپرس در آموزشگاه ایرانی تم با ماهمراه بودید خوشحالیم و امیدواریم توانسته باشیم یک گام مفید دیگر در جهت آموزش وردپرس برداشته باشیم .

منبع : آموزشگاه ایرانی تم  –  ارائه دهنده : قالب وردپرس – قالب جوملا – افزونه وردپرس – افزونه جوملا 

مطالب مرتبط

نظرات شما

قالب ووکامرس