خرید محصولات ایرانی تم به منزله رعایت تمامی قوانین ایرانی تم میباشد:

1حفظ حقوق فارسی ساز و کپی رایت ایرانی تم : خریدار متعهد می شود حق کپی رایت ایرانی تم را به عنوان فارسی ساز قالب و افزونه ها رعایت نماید که حفظ کپی رایت در فوتر سایت شرط لازم و ضروری جهت پشتیبانی مادام العمر مشتری توسط ایرانی تم است. در غیر این صورت بعد از گذشت سی روز هیچ گونه پشتیبانی به خریدار صورت نخواهد گرفت.

 

2 – عدم دستکاری کد ها در قالب و افزونه ها : خریدار متعهد می شود بعد از خرید و دریافت قالب و افزونه ها ، تحت هیچ شرایطی حق دستکاری کد های قالب و افزونه هارا دار نمیباشد و در غیر این صورت پشتیبانی رایگان متوقف خواهد گردید ( بدلیل بروز مشکلات و بهم ریختگی قالب )

 

3 – بروز رسانی محصولات : بروز رسانی تمامی محصولات رایگان بوده و خریدار میتواند بروزرسانی را از طریق بخش دانلود ها در پنل کاربری خود دریافت نماید. توجه نمایید که گاهی برخی از محصولات توسط طراحشون کنار گذاشته شده و دیگر بروز رسانی نمیشوند در صورت وجود چنین مواردی ایرانی تم نیز فروش و بروز رسانی آن محصول را متوقف خواهد کرد . ایرانی تم هیچ مسئولیتی را در چنین مواردی بر عهده ندارد.

 

4 – محدوده فنی پشتیبانی : پشیبانی محصولات مختص رفع ایرادات موجود در قالب ها و افزونه ها میباشد نه مشکلات و ارور های وردپرس .

 

5 – نصب رایگان قالب ها : فقط محصولات تجاری که از فروشگاه ایرانی تم خریداری میکنید به صورت رایگان نصب خوهند شد و این مورد شامل محصولات رایگان نمیباشد و درصورت درخواست مشتری جهت نصب محصول رایگان هزینه نصب دریافت میگردد . همچنین نصب برروی وردپرس خام انجام میگیرد و نه برروی سایت هایی که دارای مطالب و محصولات میباشد(برای این مورد نیز هزینه دریافت میگردد)

 

6 – نحوه ارائه پشتیبانی : پشتیبانی محصولات از بخش ارسال تیکت انجام میگیرد . این پشتیبانی شامل محصولات رایگان نمی باشد و پشتیبانی محصولات رایگان از قسمت نظرات هر محصول انجام می شود . خریداران گرامی برای دریافت پشتیبانی فنی تنها از بخش ارسال تیکت درخواست خود را ارسال کنند .

پاسخ گویی به تیکت ها در روزهای غیر تعطیل در مدت زمان 10 دقیقه تا 12 ساعت انجام میگیرد.

پشتیبانی تلفنی و ایمیلی انجام نمی شود.

توجه : برای دریافت پشتیبانی ، باید محصول مورد نظر را ابتدا از ایرانی تم خریداری کرده باشید.

 

7 – محدودیت استفاده از قالب ها : استفاده از قالب های تجاری برروی یک دومین مجاز میباشد( تمامی محصولات ارائه شده در ایرانی تم کد باز بوده و شما می توانید برروی نامحدود دومین استفاده کنید اما فقط یک دومین از سوی ایرانی تم پشتیبانی خواهد شد ) برای پشتیبانی از دومین دیگر باید محصول مورد نظر را مجددا خریداری کنید تا پشتیبانی برای دومین دیگر صورت پذیرد.

 

8 – محصولات رایگان : پشتیبانی محصولات رایگان نیز در بخش دیدگاه صفحه مختص هر محصول انجام خواهد گرفت و طبق بند 5 موجود در این صفحه نصب رایگان شامل محصولات رایگان نمیباشد.

 

9 – حذف کپی رایت : حذف کپی رایت ایرانی تم از محصولات قالب وردپرس ، قالب جوملا ، افزونه وردپرس ، افزونه جوملا ، قالب و افزونه whmcs و قالب html تنها با پرداخت هزینه آن ممکن می باشد . هزینه حذف کپی رایت محصولات ایرانی تم 50.000 تومان برای هر محصول و هر دومین می باشد .  شما با پرداخت این هزینه اجازه حذف کپی رایت را خواهید داشت . بدون داشتن اجازه درصورت حذف کپی رایت هیچ پشتیبانی ارائه نخواهد شد.

 

10 – افرادی که محصولات موجود در فروشگاه ایرانی تم را از مارکت های دیگر و یا به هر طریقی دریافت کرده باشند شامل پشتیبانی نبوده و بروزرسانی محصولات را دریافت نخواهند کرد.

 

قوانین خرید و استفاده از محصولات ایرانی تم در تاریخ 15 خرداد 1397 بروزرسانی گردیده است.