بروزرسانی وردپرس 4.8

بروزرسانی وردپرس به نسخه ۴٫۸ در زمانی کوتاه و با فاصله ای اندک از بروز رسانی قبلی وردپرس انجام پذیرفت . این بروز رسانی هفته گذشته ارائه شد و در دسترس کاربران برای دانلود و استفاده قرار گرفت که شامل تغییرات قابل توجه و چشم گیری می باشد ، که چشم گیر ترین آن ها در قسمت ابزارک ها و مخصوصا تغییراتی پیرامون ویرایشگر دیداری است.

بروزرسانی وردپرس ۴٫۸

اصلی ترین تمرکز وردپرس ۴٫۸ برروی بخش ابزارک ها بوده که در جهت بهبود این بخش انجام پذیرفته است که راهی آسان برای نمایش محتوا ، تصاویر ، برندها و موارد دیگر می باشد. این تغییرات در قسمت ابزارک ها بسیار نیاز بود و می توان به راحتی بیان کرد که زمان خیلی زیاد از انجام آخرین تغییرات در بخش ابزارک های وردپرس گذشته بود که این تغییرات در نسخه ۴٫۸ جالب و به دلنشین می باشد.

ویرایشگر دیداری در بخش ابزارک های وردپرس

یکی از مشکلات اساسی در بخش ابزارک ها نبود بخش ویرایشگر دیداری بود که در بروزرسانی وردپرس به ۴٫۸ این مشکل برطرف گردید .نبود ویرایشگر دیداری گاهی اوقات و بخصوص برای افرادی که به تازگی به جمع وردپرس کاران پیوسته اذیتت کننده بود که حال با اضافه کردن ویرایشگر دیداری به ابزارک دیگر نیازی به کد نویسی جهت استایل دادن به متن در این بخش نمی باشد.

ویرایشگر دیداری متن در ابزارک وردپرس

ابزارک تصویر

برای قرار دادن تصویر در بخش ابزارک های وردپرس ابزارکی به این بخش اضافه گردیده است که یک امکان جدید در بروزرسانی وردپرس به نسخه ۴٫۸ می باشد. با استفاده از این ابزارک شما به آسانی میتوانید تصویری از لوگو ، نماد و … را در بخش ابزارک های خود به نمایش در آورید. همچنین در این ابزارک امکان دیگری نیز وجود دارد که با استفاده از آن شما میتوانید به تصویری که جهن نمایش در این بخش قرار داده اید لینک دهید.

قرار دادن تصویر در قسمت ابزارک های وردپرس

ابزارک افزودن ویدئو

این ابزارک نیز همانند ابزارک افزودن تصویر در بخش ابزارک های وردپرس می باشد که به تازگی در بروز رسانی وردپرس به نسخه ۴٫۸ افزوده شده است . این ابزارک از تمامی فرمت های ویدئویی پشتیبانی میکند و به آسانی می توانید با استفاده از آن ویدئو را نیز در بخش ابزارک های سایت خود قرار دهید.

ابزارک افزودن تصویر در بخش ابزارک های وردپرس

ابزارک افزودن فایل صوتی

ابزارک جدیدی که به تازگی به بخش ابزارک های در وردپرس ۴٫۸ افزوده گردیده است ابزارک صوتی می باشد که شما با استفاده از این ابزراک میتوانید فایل های صوتی خود را در بخش ابزارک های وردپرس به کار ببرید.

ابزارک صوتی در بخش ابزارک های وردپرس

مشخص کردن لینک ها در ویرایشگر دیداری

در این بروزرسانی سیستم مدیریت محتوای وردپرس تغییر کوچکی در بخش ویرایشگر دیداری نیز صورت گرفته است که راتباطی با لینک کردن نوشته ها دارید ، به صورتی که کلمه موردنظر شما که لینک دار می باشد های لایت می شود. این مورد نیز به تازگی در بروز رسانی نسخه ۴٫۸ صورت گرفته است.

های لایت متن لینک دار در ویرایشگر وردپرس

در این بروز رسانی که هفته گذشته برای وردپرس ارائه گردید تغییرات خاصی برای توسعه دهندگاه این سیستم مدیریت محتوا به چشم نمیخورد . اما تغییرات کوچکی در این بروز رسانی مانند : پاک کننده سربرگ ، حذف دو فرمت WMV وWMA  و API های جدید در ابزارک ها صورت گرفته است.

حال با آگاهی یافتن از این تغییرات در وردپرس به پیشخوان وردپرس خود رفته و از بخش بروزرسانی ها آنرا به نسخه ۴٫۸ آپدیت نمایید.

دانلود آخرین نسخه وردپرس

توجه: توصیه می شود قبل از انجام هر عملی از سایت خود نسخه پشتیبان تهیه نمایید تا در صورت بروز مشکل بتوانید آنرا به حالت قبل باز گردانید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعیه مهم در رابطه با انتقال وب سایت و تغییر شرایط بروزرسانی محصولات و پشتیبانی رد کردن