به ایرانی تم خوش آمدید

ایرانی تم یکی از سایت های ارائه دهنده قالب وردپرس ، قالب جوملا ، افزونه وردپرس ، افزونه جوملا و قالب Html در ایران می باشد . ایرانی تم یکی دیگر از واحد های زیر مجموعه شرکت طراحان عصر تجارت ایرانیان ( ایرانی طرح ) می باشد که در پاییز سال 1395 تاسیس شد . باتوجه به رشد چشم گیر ایرانی تم در یک سال گذشته هم اکنون این مرکز ارائه محصولات وردپرس و جوملا در حال بروزرسانی گسترده ای برای دومین سال فعالیت خود می باشد که به زودی شاهد بروزرسانی های بزرگی در ایرانی تم خواهید بود . یکی دیگر از زمینه های فعالیت ایرانی تم تولید و ارائه آموزش های مرتبط با سیستم مدیریت محتواهای وردپرس و جوملا می باشد . شما می توانید با مراجعه به آموزشگاه ایرانی تم تمامی آموزش های وردپرس و جوملا را مشاهده و راهکارهای مناسبی را برای حل مشکلات خود در پیدا کنید .

RSS چیست ؟

RSS چیست ؟

RSS مخفف کلمه Rich Site Summary یا Really Simple Syndication است . به مطالب غنی و خلاصه شده وب سایت RSS گفته می شود . RSS برای توزیع خبرها ، عناوین مهم ، مطالب و … برمبنای کدهای xml استفاده می شود.

بیشتر سایت ها و وبلاگ ها این خدمت رو برای شما ارائه می دهند و شما تنها چیزی که برای استفاده نیاز دارید یک خبرخوان یا RSS خوان هست .به عنوان مثال یکی از این برنامه ها Google reader هست که می تونید از اون استفاده کنید.

RSS چیست ؟

مزایای استفاده از RSS برای سایت ها :

ترافیک وب سایت

یک روش بسیار خوب برای جذب بازدیدکنندگان و افزایش ترافیک وب سایت ها می باشد . زمانی که بازدید کننده سایت شما RSS را به RSS reader اضافه میکند درصورت انجام تغییرات در سایت شما ، از تغییرات اعمال شده باخبر شده و دوباره به سایت شما باز خواهد گشت.

جلوگیری از رفتن به spam در Email ها

زمانی که مطالب و اخبار سایت خود را از طریق ایمیل به کاربران خود ارسال میکنید حتما این نگرانی را دارید که ایمیل های ارسالی توسط شما به قسمت spam خواهد رفت و اغلب کابران آنها را مشاهده نخواهد کرد. اما یکی از مزیت های RSS عدم وجود چنین مشکلی است.

استفاده از مطالب سایت شما

یکی دیگر از مزیت های RSS این هست که دیگر افراد به آسانی می توانند از مطالب سایت شما در وب سایت خودشون استفاده کنند. اگر شما خوراک یا RSS feeds را به شخص دیگری بدهید آن شخص میتواند با استفاده از کد های جاوا آن را در سایت خود قرار دهد و از مطالب سایت شما در وب سایت خود استفاده نماید که تاثیر بسیار زیادی در افزایش ترافیک سایت شما خواهد داشت.

دنبال کردن مطالب یک سایت

Rss این امکان را به کاربران میدهد که توی وقت خود صرفه جویی کنند و دیگر نیازی به آمدن به سایت نباشد و از طریق rss reader از آخرین مطالب مطلع شوند.

اگر شما هم مطالب دیگری در باره RSS دارید میتوانید از طریق نظرات با ما در میان بگذارید.

موفق باشید

مطالب مرتبط

نظرات شما

قالب ووکامرس