آموزش برون ریزی ایمیل مشتریان در ووکامرس

در این آموزش با معرفی افزونه ای کاربردی برای ووکامرس در خدمت شما هستیم .

گاهی اوقات برای شما پیش می آید و یا آمده است که نیاز مند برون ریزی ایمیل های صورت حساب مشتریان خود در ووکامرس باشد . امروز برای شما افزونه ای را معرفی می کنیم که با استفاده از آن می توانید به آسانی لیست ایمیل مشتریان خود را از ووکامرس دریافت کنید.

آموزش برون ریزی ایمیل ها در ووکامرس

گاهی اوقات برای ارسال ایمیل های تبلیغاتی از طریق سایت های ارسال ایمیل و یا موارد دیگر نیاز مند این هستید که ایمیل مشتریان خود را وارد سیستم ارسال ایمیل کنید . با استفاده از این افزونه شما می توانید ایمیل مشتریان خود را در قالب یک فایل CSV خروجی بگیرید.

برون ریزی ایمیل مشتریان در ووکامرس

کار کرد این افزونه بدین شکل می باشد که با نصب و فعال سازی این افزونه یک تب به زیر منو مشتریان در بخش پیکربندی ووکامرس افزوده می شود که شما از طریق این بخش می توانید به صورت کامل لیست ایمیل مشتریان را خروجی بگیرید . با استفاده این افزونه امکان مدیریت لیست ایمیل های جمع آوری شده در فروشگاه شما نیز آسان خواهد شد.

آموزش برون ریزی ایمیل مشتریان در ووکامرس

ویژگی های افزونه :

  • ارائه فایل خروجی از ایمیل ها با فرمت CSV
  • تعیین مدت زمان امکان دانلود
  • پشتیبانی از ووکامرس نسخه 2.0 به بالا
  • امکان دریافت خروجی از تمامی مشتریان به خصوص مشتریان جدید
  • امکان ایجاد فایل با نام فروشگاه شما
  • و …

دریافت و نصب افزونه :

افزونه برون ریزی ایمیل مشتریان در ووکامرس به صورت رایگان در مخزن ووردپرس موجود می باشد و می توانید از طریق لینک زیر افزونه را به رایگان دانلود نمایید.

دانلود افزونه برون ریزی ایمیل مشتریان

آموزش نصب افزونه :

بعد از دانلود افزونه نیاز می باشد که به پنل مدیریت وردپرس خود مراجعه کنید . بعد از ورود به پنل مدیریت به قسمت افزونه ها و افزودن مراجعه کنید و از این بخش اقدام به آپلود فایل دانلودی خود کنید . منتظر باشید تا آپلود فایل به اتمام رسیده و افزونه را نصب کنید .

بعد از نصب افزونه کافی است که برای استفاده از آن افزونه را برروی سایت خود فعال کنید .

تنظیمات افزونه :

بعد از نصب و فعال سازی افزونه نیاز می باشد که تنظیماتی را برروی افزونه اعمال کنید . برای این کار از طریق منو مدیریت وردپرس به بخش ووکامرس و گزارشات برروید .

در این بخش به تب مشتریان رفته و وارد این تب شوید . در زیر این تب قسمت Export Customer Email را باز کنید . در این قسمت می توانید تنظیمات مورد نیاز را انجاد داده و اقدام به خروجی گرفتن از ایمیل های مشتریان خود کنید.

 

 

منبع : آموزشگاه ایرانی تم 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعیه مهم در رابطه با انتقال وب سایت و تغییر شرایط بروزرسانی محصولات و پشتیبانی رد کردن