به ایرانی تم خوش آمدید

ایرانی تم یکی از سایت های ارائه دهنده قالب وردپرس ، قالب جوملا ، افزونه وردپرس ، افزونه جوملا و قالب Html در ایران می باشد . ایرانی تم یکی دیگر از واحد های زیر مجموعه شرکت طراحان عصر تجارت ایرانیان ( ایرانی طرح ) می باشد که در پاییز سال 1395 تاسیس شد . باتوجه به رشد چشم گیر ایرانی تم در یک سال گذشته هم اکنون این مرکز ارائه محصولات وردپرس و جوملا در حال بروزرسانی گسترده ای برای دومین سال فعالیت خود می باشد که به زودی شاهد بروزرسانی های بزرگی در ایرانی تم خواهید بود . یکی دیگر از زمینه های فعالیت ایرانی تم تولید و ارائه آموزش های مرتبط با سیستم مدیریت محتواهای وردپرس و جوملا می باشد . شما می توانید با مراجعه به آموزشگاه ایرانی تم تمامی آموزش های وردپرس و جوملا را مشاهده و راهکارهای مناسبی را برای حل مشکلات خود در پیدا کنید .

وردپرس 4.8.2

روزهای زیادی از انتشار وردپرس 4.8.1 نگذشته است که امروز وردپرس 4.8.2  برای رفع مشکلات امنیتی مهم منتشر گردید.

همچنین علاوه بر رفع مشکلات امنیتی وردپرس 4.8.2 شامل رفع 6 مشکل دیگر نیز بوده است.

وردپرس 4.8.2

مشکلات رفع شده به شرح لیست زیر می باشد که در وبسایت wordpress.org منتشر گردیده است:-

 

$wpdb->prepare() can create unexpected and unsafe queries leading to potential SQL injection (SQLi). WordPress  core is not directly vulnerable to this issue, but we’ve added hardening to prevent plugins and themes from accidentally causing a vulnerability. Reported by Slavco

A cross-site scripting (XSS) vulnerability was discovered in the oEmbed discovery. Reported by xknown of the WordPress Security Team.

A cross-site scripting (XSS) vulnerability was discovered in the visual editor. Reported by Rodolfo Assis (@brutelogic) of Sucuri Security.

A path traversal vulnerability was discovered in the file unzipping code. Reported by Alex Chapman (noxrnet).

A cross-site scripting (XSS) vulnerability was discovered in the plugin editor. Reported by 陈瑞琦 (Chen Ruiqi).

An open redirect was discovered on the user and term edit screens. Reported by Yasin Soliman (ysx).

A path traversal vulnerability was discovered in the customizer. Reported by Weston Ruter of the WordPress Security Team.

A cross-site scripting (XSS) vulnerability was discovered in template names. Reported by Luka (sikic).

A cross-site scripting (XSS) vulnerability was discovered in the link modal. Reported by Anas Roubi (qasuar).

دانلود وردپرس 4.8.2

باتوجه به اینکه آپدیت وردپرس 4.8.2 شامل رفع مشکلات امنیتی می باشد به شما توصیه میکنیم که حتما اقدام به آپدیت وردپرس خود به نسخه آخر نمایید.

درصورتی که وردپرس نصب شده دارید و در حال استفاده از آن می باشد می توانید با مراجعه به بخش بروزرسانی ها در پیشخوان مدیریت وردپرس و با کلیک برروی گزینه بروزرسانی می توانید وردپرس خود را به نسخه 4.8.2 که در حال حاضر آخرین نسخه وردپرس می باشد آپدیت نمایید.

 

درصورتی که قصد نصب و راه اندازی وردپرس جدید را دارید می توانید آخرین نسخه وردپرس را از لینک زیر دانلود نمایید.

 

دانلود وردپرس 4.8.2

 

مطالب مرتبط

نظرات شما

  1. مناقصه

    مطلب خیلی خوبی بود

قالب ووکامرس