به ایرانی تم خوش آمدید

ایرانی تم یکی از سایت های ارائه دهنده قالب وردپرس ، قالب جوملا ، افزونه وردپرس ، افزونه جوملا و قالب Html در ایران می باشد . ایرانی تم یکی دیگر از واحد های زیر مجموعه شرکت طراحان عصر تجارت ایرانیان ( ایرانی طرح ) می باشد که در پاییز سال 1395 تاسیس شد . باتوجه به رشد چشم گیر ایرانی تم در یک سال گذشته هم اکنون این مرکز ارائه محصولات وردپرس و جوملا در حال بروزرسانی گسترده ای برای دومین سال فعالیت خود می باشد که به زودی شاهد بروزرسانی های بزرگی در ایرانی تم خواهید بود . یکی دیگر از زمینه های فعالیت ایرانی تم تولید و ارائه آموزش های مرتبط با سیستم مدیریت محتواهای وردپرس و جوملا می باشد . شما می توانید با مراجعه به آموزشگاه ایرانی تم تمامی آموزش های وردپرس و جوملا را مشاهده و راهکارهای مناسبی را برای حل مشکلات خود در پیدا کنید .

آموزش ریست کردن وردپرس از پیشخوان

ریست کردن وردپرس با استفاده از افزونه wordpress reset

امروز یک افزونه رایگان برای وردپرس را جهت معرفی آماده کرده ایم . همان طور که از عنوان این آموزش مشخص است ، از این افزونه جهت ریست کردن وردپرس میتوان استفاده کرد . ریست کردن وردپرس زمانی کاربرد دارد که شما میخواهید وردپرس خود را به طور کلی به حالت پیشفرض آن بازگردانی نمایید . شما بجای آنکه وردپرس را از هاست خود پاک کنید و مجدد آن را نصب کنید میتوانید از طریق این افزونه به آسانی و تنها با یک کلیک آن را ریست کرده و به حالت اول بازگردانید.

 

ریست کردن وردپرس

 

ابتدا این افزونه را شما از مخزن افزونه های وردپرس که لینک دانلود آن نیز در انتهای همین آموزش قرار دارد را دانلود کنید .

سپس در پیشخوان وردپرس خود به قسمت افزونه ها و افزودن رفته و از قسمت بارگزاری فایل دانلود شده را برروی وردپرس آپلود کنید و پس از اتمام اپلود در پیشخوان وردپرس به مسیر افزونه ها و افزونه های نصب شده رفته و افزونه wordpress-reset فعال کنید.

پس از نصب و فعال سازی این افزونه در پیشخوان وردپرس به قسمت ابزار ها  بروید . مشاهده خواهید کرد که گزینه ای با عنوان reset به انتهای آن افزوده شده است .

 

ریست وردپرس

با کلیک بر روی گزینه reset در زیر مجموعه های ابزارها در پیشخوان وردپرس وارد صفحه ی تنظیمات این افزونه خواهید شد . همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید تنظیمات خواصی این افزونه ندارد و تنها کافیست نوع تنظیم مجدد را انتخاب نمایید و برروی گزینه reset کلیک کنید تا وردپرس شما ریست شود.

توجه: توجه نمایید درصورتی که شما از این روش برای ریست کردن وردپرس استفاده کنید تمامی اطلاعات وردپرس شما به طور کامل حفظ خواهند شد.

مطالب مرتبط

نظرات شما

قالب ووکامرس