آموزش ریست کردن وردپرس

ریست کردن وردپرس با استفاده از افزونه wordpress reset

امروز یک افزونه رایگان برای وردپرس را جهت معرفی آماده کرده ایم . همان طور که از عنوان این آموزش مشخص است ، از این افزونه جهت ریست کردن وردپرس میتوان استفاده کرد . ریست کردن وردپرس زمانی کاربرد دارد که شما میخواهید وردپرس خود را به طور کلی به حالت پیشفرض آن بازگردانی نمایید . شما بجای آنکه وردپرس را از هاست خود پاک کنید و مجدد آن را نصب کنید میتوانید از طریق این افزونه به آسانی و تنها با یک کلیک آن را ریست کرده و به حالت اول بازگردانید.

 

ریست کردن وردپرس

 

ابتدا این افزونه را شما از مخزن افزونه های وردپرس که لینک دانلود آن نیز در انتهای همین آموزش قرار دارد را دانلود کنید .

سپس در پیشخوان وردپرس خود به قسمت افزونه ها و افزودن رفته و از قسمت بارگزاری فایل دانلود شده را برروی وردپرس آپلود کنید و پس از اتمام اپلود در پیشخوان وردپرس به مسیر افزونه ها و افزونه های نصب شده رفته و افزونه wordpress-reset فعال کنید.

پس از نصب و فعال سازی این افزونه در پیشخوان وردپرس به قسمت ابزار ها  بروید . مشاهده خواهید کرد که گزینه ای با عنوان reset به انتهای آن افزوده شده است .

 

ریست وردپرس

با کلیک بر روی گزینه reset در زیر مجموعه های ابزارها در پیشخوان وردپرس وارد صفحه ی تنظیمات این افزونه خواهید شد . همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید تنظیمات خواصی این افزونه ندارد و تنها کافیست نوع تنظیم مجدد را انتخاب نمایید و برروی گزینه reset کلیک کنید تا وردپرس شما ریست شود.

توجه: توجه نمایید درصورتی که شما از این روش برای ریست کردن وردپرس استفاده کنید تمامی اطلاعات وردپرس شما به طور کامل حفظ خواهند شد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعیه مهم در رابطه با انتقال وب سایت و تغییر شرایط بروزرسانی محصولات و پشتیبانی رد کردن