آموزش تغییر آدرس ورود به مدیریت وردپرس

چگونه آدرس ورود به مدیریت سایت خود را تغییر دهیم

اکثر افرادی که از سیستم مدیریت محتوای وردپرس برای سایت خود استفاده میکنند همشه نگران در دسترس بودن صفحه ی ورود به مدیریت وردپرس هستند . اما چرا ؟ خب همانطور که همه میدانیم با اضافه کردن  wp-admin  و یا کلمه admin در انتهای آدرس سایت خود وردپرس سریعا صفحه ورود به مدیریت را برای شما و همچنین دیگران نمایش می دهد و میتوان با آزمون و خطا برروی نام های کاربری و پسورد های مختلف مشخصات ورود به مدیریت را بدست آورد و این یعنی پایان کار شما و سایت وردپرسی شما.

آموزش تغییر آدرس ورود به مدیریت وردپرس

راه حل تغییر این آدرس استفاده از یک افزونه خوب و حرفه ای است که بتواند این کار را به آسانی برای ما انجام دهد. دوستان عزیز زمانی که شما این افزونه را برروی وب سایت وردپرسی خود نصب می کنید این افزونه آدرس ورود به مدیریت سایت شما را تغییر میدهد و این کار باعث می شود که دیگر شخصی نتواند به صفحه ی ورود به مدیریت سایت شما دسترسی داشته باشد.

شما میتوانید از طریق لینک زیر این افزونه را دانلود نمایید و برروی سایت خود نصب کنید .

دانلود افزونه  Lockdown WP Admin

توجه کنید که این افزونه در حقیقت کاری انجام می دهد که آدرس های پیشفرض صفحه مدیریت وردپرس از دسترس کاربران غیر عضو خارج می شود و در صورت وارد کردن این آدرس ها کاربران به صفحع ۴۰۴ منتقل می شود که این همان خواسته ما می باشد.جالبی کارکرد این افزونه این است که بدون تغییر در .htaccess و یا تغییر در هسته وردپرس این کار را انجام میدهد و استفاده از این افزونه برای شما و سایت شما هیچ خطری ندارد.

این افزونه تنظیمات خاصی ندارد و شما فقط میتوانید بعد از نصب و فعال سازی آن آدرس مورد نظر خود را وارد کنید .

موفق باشید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعیه مهم در رابطه با انتقال وب سایت و تغییر شرایط بروزرسانی محصولات و پشتیبانی رد کردن