به ایرانی تم خوش آمدید

ایرانی تم یکی از سایت های ارائه دهنده قالب وردپرس ، قالب جوملا ، افزونه وردپرس ، افزونه جوملا و قالب Html در ایران می باشد . ایرانی تم یکی دیگر از واحد های زیر مجموعه شرکت طراحان عصر تجارت ایرانیان ( ایرانی طرح ) می باشد که در پاییز سال 1395 تاسیس شد . باتوجه به رشد چشم گیر ایرانی تم در یک سال گذشته هم اکنون این مرکز ارائه محصولات وردپرس و جوملا در حال بروزرسانی گسترده ای برای دومین سال فعالیت خود می باشد که به زودی شاهد بروزرسانی های بزرگی در ایرانی تم خواهید بود . یکی دیگر از زمینه های فعالیت ایرانی تم تولید و ارائه آموزش های مرتبط با سیستم مدیریت محتواهای وردپرس و جوملا می باشد . شما می توانید با مراجعه به آموزشگاه ایرانی تم تمامی آموزش های وردپرس و جوملا را مشاهده و راهکارهای مناسبی را برای حل مشکلات خود در پیدا کنید .

مخفی کردن آدرس مدیریت وردپرس

چگونه آدرس ورود به مدیریت سایت خود را تغییر دهیم

اکثر افرادی که از سیستم مدیریت محتوای وردپرس برای سایت خود استفاده میکنند همشه نگران در دسترس بودن صفحه ی ورود به مدیریت وردپرس هستند . اما چرا ؟ خب همانطور که همه میدانیم با اضافه کردن  wp-admin  و یا کلمه admin در انتهای آدرس سایت خود وردپرس سریعا صفحه ورود به مدیریت را برای شما و همچنین دیگران نمایش می دهد و میتوان با آزمون و خطا برروی نام های کاربری و پسورد های مختلف مشخصات ورود به مدیریت را بدست آورد و این یعنی پایان کار شما و سایت وردپرسی شما.

آموزش تغییر آدرس ورود به مدیریت وردپرس

راه حل تغییر این آدرس استفاده از یک افزونه خوب و حرفه ای است که بتواند این کار را به آسانی برای ما انجام دهد. دوستان عزیز زمانی که شما این افزونه را برروی وب سایت وردپرسی خود نصب می کنید این افزونه آدرس ورود به مدیریت سایت شما را تغییر میدهد و این کار باعث می شود که دیگر شخصی نتواند به صفحه ی ورود به مدیریت سایت شما دسترسی داشته باشد.

شما میتوانید از طریق لینک زیر این افزونه را دانلود نمایید و برروی سایت خود نصب کنید .

دانلود افزونه  Lockdown WP Admin

توجه کنید که این افزونه در حقیقت کاری انجام می دهد که آدرس های پیشفرض صفحه مدیریت وردپرس از دسترس کاربران غیر عضو خارج می شود و در صورت وارد کردن این آدرس ها کاربران به صفحع ۴۰۴ منتقل می شود که این همان خواسته ما می باشد.جالبی کارکرد این افزونه این است که بدون تغییر در .htaccess و یا تغییر در هسته وردپرس این کار را انجام میدهد و استفاده از این افزونه برای شما و سایت شما هیچ خطری ندارد.

این افزونه تنظیمات خاصی ندارد و شما فقط میتوانید بعد از نصب و فعال سازی آن آدرس مورد نظر خود را وارد کنید .

موفق باشید

مطالب مرتبط

نظرات شما

قالب ووکامرس