screenshot-joomwp.ir

آموزش کار با افزونه kL Admin Skin – تغییر صفحه ورود به مدیریت جوملا

 

سلام وقت بخیر

چند تا از دوستان به صورت خصوصی داخل نظرات از ما پرسیدند که چجوری با افزونه KL Admin Skin صفحه مدیریت خودمونو تغییر بدیم. 

خب ما الان بهتون آموزش میدیم که چجوری با این افزونه کار بکنید تا بدونید مدیریت خودتونو اختصاصی کنید و هر چیزی دوست داشتید را در مدیریت خود به کار بگیرید.

اما فعلا برای اولین آموزش برای افزونه تنها آموزش گذاشتن عکس در بخش ورود به مدیریت جوملا را بهتون توضیح خواهم داد.

خب بریم سراغ آموزش خودمون.

 

۱- افزونه را که از ایرانی تم خرید کرده اید را باز کرده و در سایت جوملای خودتون در بخش مدیریت افزونه ها > نصب  این افزونه را نصب کنید.

 

۲-موقعی که نصب کردید برای شما توضیحاتی که بعد از نصب را مشاهده خواهید کرد می آورد.

 

بعد ازینکه دو مرحله بالا را گذراندید افزونه نصب خواهد شد و پیام موفق بودن نصب افزونه به شما نمایش داده خواهد شد.

به قسمت پلاگین ها رفته و طبق عکس عکس زیر پلاگین KL Admin Skin را سرچ کنید که دوعدد برای شما پلاگین را نمایش می دهد. (تصویر زیر)

۳- روی گزینه  System – KL Admin Skin کلیک میکنیم و وارد تنظیمات پلاگینمان می شویم. خب حالا باید تنظیماتی که دوست داریم رو اعمال بکنیم. سپس به تب login options وارد می شویم و تنظیماتی که موردنیاز است را انجام  می دهیم. در این تب میتوانید تنظیمات مربوط به صفحه لاگین را تنظیم کنید مانند فوتر و ایکون فوتر در ورود به مدیریت جوملا.

۱-لوگوی جعبه مدیریت را تغییر می دهد

۲-اگر کاستوم مسیج را فعال کنید میتوانید در بخش مدیریت سایتتان یک پیام خوش امدگویی ایجاد کنید.

۳-متن خوش امدگویی را بنویسید.

۴-بااین گزینه میتوانید این پیام را در سمت های وسط ، راستی و چپ نمایش دهید.

 


۴- شما می توانید در تب administration options  تنظیمات مربوط به صفحه ورود به مدیریت جوملا یخودتان را انجام دهید. به تصویر و تضویحات زیر دقت کنید متوجه خواهید شد.

۱- در قسمت اول میتوانید فاو آیکون صفحه را تنظیم کنید.

۲-در قسمت دو میتوانید لوگوی صفحه مدیریت خود را تغییردهید و لینک و تایتلی برایش بنوییسید. (تغییر لوگوی ورود به مدیریت جوملا)

۳-برای فوتر بخش ورود به مدیریت میتوانید لینک ،پیامی و تایتلی هم قرار دهید بجای نوشته های خود جوملا نمایش داده می شود.


۵- خب یکی از نکات مهمی که در این افزونه است این است که شما میتوانید در قسمت login options تصویر و بک گراند صفحه ورود به مدیریت را به صورت کامل تغییر دهید.

به تصویر زیر دقت کنید.

۱-اگر در این بخش گزینه IMAGE را انتخاب کنید  میتوانید یک عکسی به عنوان تصویر پیشفرض محیط ورود به مدیریت جوملای خودتان انتخاب کنید.

۲-در این بخش می توانید عکسی را برای خود تنظیم نمایید.

۳- در این بخش تنظیمات مربوط به سایز تصاویز پروپرتی و هاریزونتال پوزیشن و ورتیکال رو مشخص بکنید که اگر پیشفرض بمونند بهتر هستند.

 


اگر مطلبی در این افزونه بود که بعد و یا قبل از خرید باید میپرسیدید را حتما از ما بپرسید و اطمینان حاضل کنید و سپس خرید خود را انجام دهید.


[button color=”blue” size=”big” link=”http://iranitheme.ir/edit-theme-admin-joomla/” icon=”fa-shopping-bag” target=”true”]برای خرید این افزونه کلیک کنید [/button]

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعیه مهم در رابطه با انتقال وب سایت و تغییر شرایط بروزرسانی محصولات و پشتیبانی رد کردن