به ایرانی تم خوش آمدید

ایرانی تم یکی از سایت های ارائه دهنده قالب وردپرس ، قالب جوملا ، افزونه وردپرس ، افزونه جوملا و قالب Html در ایران می باشد . ایرانی تم یکی دیگر از واحد های زیر مجموعه شرکت طراحان عصر تجارت ایرانیان ( ایرانی طرح ) می باشد که در پاییز سال 1395 تاسیس شد . باتوجه به رشد چشم گیر ایرانی تم در یک سال گذشته هم اکنون این مرکز ارائه محصولات وردپرس و جوملا در حال بروزرسانی گسترده ای برای دومین سال فعالیت خود می باشد که به زودی شاهد بروزرسانی های بزرگی در ایرانی تم خواهید بود . یکی دیگر از زمینه های فعالیت ایرانی تم تولید و ارائه آموزش های مرتبط با سیستم مدیریت محتواهای وردپرس و جوملا می باشد . شما می توانید با مراجعه به آموزشگاه ایرانی تم تمامی آموزش های وردپرس و جوملا را مشاهده و راهکارهای مناسبی را برای حل مشکلات خود در پیدا کنید .

نمایش آب و هوای کشور در وردپرس

افزونه نمایش آب و هوای شهر ها در وردپرس

شما با استفاده از این افزونه قادر خواهید بود آب و هوای تمامی شهر های کشور عزیزمان ایران را در سایت وردپرسی خود به صورت کاملا حرفه ای و زیبا به نمایش بگذارید . در این آموزش قصد داریم تا امکان نمایش آب و هوا در وردپرس را در قالب یک ابزارک در سایت وردپرسی برای شما بیان کنیم.

نمایش آب و هوای شهر ها در وردپرس

ابتدا شما میتوانید این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کنید و سپس با مراجعه به قسمت افزونه ها در پیشخوان وردپرس و کلیک بر روی گزینه افزودن ، این افزونه را برروی ودپرس خود نصب کنید و آن را فعال کنید.

پس از نصب و فعال سازی این افزونه به قسمت نمایش و ابزارک ها بروید پس از ورود به صفحه ابزارک ها مشاهده خواهید کرد که ابزارکی برای نمایش آب و هوای شهر ها اضافه شده است . حال برروی این ابزارک کلیک کنید و در هر بخشی از سایت خود که تمایل دارید نمایش داده شود تنظیم کنید و همانند تصویر زیر اطلاعات مورد نیاز را تکمیل نمایید.

همان طور که در بالا مشاهده می کنید میتوانید تمام امکانات یک سیستم هواشناسی را در سایت خود قرار دهید و از آن به راحتی برای نمایش آب و هوا در وردپرس استفاده کنید.

 

[button color=”blue” size=”big” link=”https://wordpress.org/plugins/wp-parsi-iran-weather/” icon=”” target=”true”]دانلود افزونه[/button]

مطالب مرتبط

نظرات شما

قالب ووکامرس